Gördüğünüz korkunç veya saçma rüyalar

Bir gün GTA V oynuyordum. Birden duvarımı ayaklı bir kombi yıkıp benle GTA online girmişti. Neyse güzel heist yapıyorduk. Sonra bana UNO reverse kart çekti. Sonra bitmiyo bu evin çamaşırı diyen bi çamaşır makinesi geldi. (Ben istemediğim halde duvarı yapıyordum.) Sonra çamaşır makinesi ile kombi GTA online girmeye başladılar. Sonra karşımda drlp among us karakterleri bana sus dediler ve GTA online karakteri olmuştum. Ve sabah GTA online girdim istemediğim şekilde.

Ben ve benden 5 6 yaş büyük kuzenimle bir ormandayiz hiçbir ağaçta yaprak yok bir kulubedeyiz ve dayım var meyve toplamaya gidiyor telefonla bizi arıyor ve diyor ki geldim veya geliyorum kapı çalınıyor açıyorum ve siyah kapüşonlu azrail vardır ya k karşıma çıkıyor bu olay ben 8 yaşında falanken gece çizgi film izlerken uyuya kalmıştım o gece çok fazla kabus gördüm ama bunu hatırlıyorum.

Ben ve benden 5 6 yaş büyük kuzenimle bir ormandayiz hiçbir ağaçta yaprak yok bir kulubedeyiz ve dayım var meyve toplamaya gidiyor telefonla bizi arıyor ve diyor ki geldim veya geliyorum kapı çalınıyor açıyorum ve siyah kapüşonlu azrail vardır ya k karşıma çıkıyor bu olay ben 8 yaşında falanken gece çizgi film izlerken uyuya kalmıştım o gece çok fazla kabus gördüm ama bunu hatırlıyorum.
D-Do-Do-Dostum o bizim soba! 😳😳

Geri
Yukarı