Görev çubuğunun altında çizgi çıkıyor

Heyotakire

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yağcı
Merhaba. Görev cubuğumun altında bu şekilde çizgi çıkıyor. Bilgisayar uzun süre açık kaldıkça azalıyor nedenini bilen var mı?

1712941726376.png

BIOS ekranında sorun gözüküyor mu?

Hayır.

Tekrar bakmak için girdim bu sefer gözüküyordu. Aynı zamanda güncelleme yaptım ve renkler değişti.
1712943364901.png

Monitör paneli arızası gibi duruyor, ekran kartının driverı güncel mi?
En son 536.40 sürümünü kullanıyormuşum şuan güncelliyorum sonucu paylaşacağım.

Sürücüleri güncelledim her şey tam şuan çizgi çok az görünüyor.

Dosya Ekleri

• 1712944129421.png
    1712944129421.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
BIOS ekranında gözüküyorsa çok büyük ihtimalle fiziki bir sorun. Servisle görüşerek BIOS Update yapın. Sorunu çözme ihtimali çok az ama yazılımsal bir sorun var ise çözebilir.

BIOS ekranında gözüküyorsa çok büyük ihtimalle fiziki bir sorun. Servisle görüşerek BIOS Update yapın. Sorunu çözme ihtimali çok az ama yazılımsal bir sorun var ise çözebilir.

BIOS güncellemesi ile alakası yok, monitör paneli arızalı.

Hayır.

Tekrar bakmak için girdim bu sefer gözüküyordu. Aynı zamanda güncelleme yaptım ve renkler değişti.
Eki Görüntüle 2166529

En son 536.40 sürümünü kullanıyormuşum şu an güncelliyorum sonucu paylaşacağım.

Sürücüleri güncelledim her şey tam şu an çizgi çok az görünüyor.

Dostum imkanın varsa TV'ye baglayıp aynı sorunun olup olmadıgını kontrol et. Eger sorun cozuluyorsa monitör paneli arızalı, garantiye gönder; degisim yapılması lazım.

BIOS güncellemesi ile alakası yok, monitör paneli arızalı.

Dostum imkanın varsa TV'ye baglayıp aynı sorunun olup olmadıgını kontrol et. Eger sorun cozuluyorsa monitör paneli arızalı, garantiye gönder; degisim yapılması lazım.
Hocam yaklaşık 2 saattir pc açık ve çizgiler gitti ilerde sorun yaratıcı bir durum olur mu sizce çünkü garanti işlerini biliyorsunuz çok uzun yorucu.

Hocam yaklaşık 2 saattir PC açık ve çizgiler gitti ileride sorun yaratıcı bir durum olur mu sizce çünkü garanti işlerini biliyorsunuz çok uzun yorucu.

Dedigim gibi sorun cozulduyse ekran kartının driverı sıkıntılıymıs, güncelleyince sorun cozuldu. Ha yine olursa yapılacak tek şey monitörü garantiye göndermek.

Yeni konular

Geri
Yukarı