Görev yöneticimde anormal bir şey var mı?

@Windows Güvenliği bence buna bir göz atın ben yetersiz kaldım çünkü.
Hocam illa beni tüm antivirüsleri sildirtip Defender'e mi geçirteceksiniz 😥

Ama McAfee orjinal en iyisi ben McAfee'ye mi geçsem 2019 yılındaki gibi 4 yıldır format atmıyorum da :(

Yahu hocam ne alaka?
Ben bu konuda yetersiz kaldigimi söyledim ve size yardımcı olması için başka bir kaynak attım.
Bana kalırsa MBAM harici anti-malware/virüs her şeyi silin. Yanına da siz ne istiyorsanız onu yükleyin.
Eset konusuna gelirsek Eset kötü bir AV değil ama ben deneme key'leri hakkında bilgi ve deneyim sahibi değilim. Bu sebepten de size başka bir kaynak atarak yardımcı olmaya çalışıyorum.

Yahu hocam ne alaka?
Ben bu konuda yetersiz kaldigimi söyledim ve size yardımcı olması için başka bir kaynak attım.
Bana kalırsa MBAM harici anti-malware/virüs her şeyi silin. Yanına da siz ne istiyorsanız onu yükleyin.
Eset konusuna gelirsek Eset kötü bir AV değil ama ben deneme key'leri hakkında bilgi ve deneyim sahibi değilim. Bu sebepten de size başka bir kaynak atarak yardımcı olmaya çalışıyorum.
Son olarak dediğim gibi hocam AVG Antivirüs derin tarama çok derin tarıyor o yüzden pasif modda kullansam PC'm çökermi hocam?

MBAM lisanssız hocam.
AVG'yi neden silmiyorum derseniz vallaha hocam onu da Crack indirmeden sadece .avglic ile biten sonu bir dosya indirdim onu Licenses klasörüne attım 2054'e kadar lisansladım AVG'nin 30 günlük deneme lisansı ile değiştirdim

Öncelikle başka bir antivirüs ile aynı anda tarama yapmadığınız sürece çökmez çünkü koruma kapalı. Yine de ben AVG gereksiz görüyorum.

MBAM ise zaten lisans olmadan tarama için kullanılabilir, bir sorun yok.
O Zaman hocam sadece AVG'yi pasif modda kullanayım 2 tane antivirüs sorun çıkarmaz herhalde ESET ve McAfee çünkü 2 yıllık McAfee para verdik de

Yeni konular

Geri
Yukarı