Çözüldü Görev Yöneticisi Oyunlarda Çok Yüksek Güç Kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

197823

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, oyunlarda güç kullanımı çok yüksek oluyor bunun sebebi nedir acaba?
Sistemim: i5 9400F - GTX 1660Tİ - Corsair-Spec Delta RGB 550W +80 ( siyah beyaz olanı var eski model olmayan )
Ben bu resmi çektim ama programdan başka bir şeyleri göstermem gerekiyorsa göstereyim, PSU yetersiz mi geliyor diye düşündüm ama almadan önce bu sistem için neredeyse her yer yeterli demişti, yardımcı olursanız çok sevinirim.
NOT: Windows Home deneme sürümünü kullanıyorum.
rl.png

Son düzenleme:
Çözüm
Orada çok yüksek yazması güç kaynağının yetersiz olduğu anlamına gelmiyor, güç kaynağınız yeterli. Sistemin belli bir seviye güç kullanmasından sonra çok yüksek gözükür, durum gayet normal ve herkeste bu şekilde. Zaten oyunlarda yüksek güç kullanmazsa ne zaman kullanacak?
Orada çok yüksek yazması güç kaynağının yetersiz olduğu anlamına gelmiyor, güç kaynağınız yeterli. Sistemin belli bir seviye güç kullanmasından sonra çok yüksek gözükür, durum gayet normal ve herkeste bu şekilde. Zaten oyunlarda yüksek güç kullanmazsa ne zaman kullanacak?

Çözüm
Çok teşekkürler hayatımda ilk defa masaüstü bilgisayar kullanıyorum eski bilgisayarlarım hep laptop'du. Bilgisayarı bugün topladım acaba bir sorun mu var diye sormak istedim sağolun tekrardan içim rahatladı :D

Güç kaynaginda hic bir sknti yok.Sana soyle diyeyim bendr rtx 2070 super ryzen5 3600x 16gb ram 3tb hdd ssd falan 600w guc kaynagi rahat kaldiriyor.Masaustunde herhangi bir sıkıntın yok icin rahat olsun iyi oyunlar

bende her hangi bi uygulama çok yüksek güç kullanırsa o uygulama bozuluyo kapanıyo tekrar acılmaya calısıyo tekrar kapanıyo dongguye giriyo neden olabilir bu

Yeni konular

Geri
Yukarı