Görev yöneticisin de yüzlerce " Windows problem reporting " hatası olması

Jimmy Hopkins

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Bullworth Academy
Dostlar selamlar. Bugün bilgisayarım da çok değişik sıkıntılar olmaya başladı. Görev çubuğunda ki uygulamalara bastığım da açılmaması, bazı programların kasması vs. vs. Bende görev yöneticisini kontrol ettiğimde yüzlerce altta da gözüktüğü gibi " Windows problem reporting " hataları olduğunu gördüm. Bilgisayarı yeniden başlattığımda bu hatalar gidiyor, ve görev çubuğunda ki programlar açılıyor. Fakat Valorant'a giriş yaptığım da, bu programlar geri geliyor ve bir daha açamıyorum görev çubuğunda ki dosyaları. Bunun sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• ff.png
    ff.png
    121,4 KB · Görüntüleme: 67
Dostlar selamlar. Bugün bilgisayarım da çok değişik sıkıntılar olmaya başladı. Görev çubuğunda ki uygulamalara bastığım da açılmaması, bazı programların kasması vs. vs. Bende görev yöneticisini kontrol ettiğimde yüzlerce altta da gözüktüğü gibi " Windows problem reporting " hataları olduğunu gördüm. Bilgisayarı yeniden başlattığımda bu hatalar gidiyor, ve görev çubuğunda ki programlar açılıyor. Fakat Valorant'a giriş yaptığım da, bu programlar geri geliyor ve bir daha açamıyorum görev çubuğunda ki dosyaları. Bunun sebebi nedir?
Virüs olabilir.

Artı -1 Eksi
Hocalarım, hiç bir crack dosya, korsan yazılım vs. yüklemedim. Virüs ise nereden gelme olasılığı vardır?
Sen arkadaşların dediği gibi tarat ilk olarak pc yi. Eğer sonuç 0 çıkarsa. Windows ta sıkıntı var.

Dosya Ekleri

• s.png
    s.png
    13,1 KB · Görüntüleme: 34
Bir program çökmüş, siz de onu kapatmak için çok fazla X'ya tıklanmış olabilir misiniz?

Bir program çökmüş, siz de onu kapatmak için çok fazla X'ya tıklanmış olabilir misiniz?
Yok hocam. 2 defa bilgisayarı kapat aç yaptım Valorant'a giriş yaptığımda oluyor bu sorunlar.
Dostlar sorun şuan da Valorant ile alakalı diye umuyorum. Çünkü CS:GO'da böyle bir sorun olmuyor. Valorant açıkken oluyor.

Geri
Yukarı