Göreve Abdestli Çıkın Demek Laikliğe Aykırı mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sürekli din üzerinden gösteriş yapılması sadece dine zarar verir. İnsanlar inancını birilerine belli etmek zorunda değil, ayni şekilde inançız olduğu zamanda her şeye muhafelet olmak zorunda değil.

Tamam forumun sahibi bir daha ki sefere senden izin alalım hangi konuyu açacağımızı. Herkesin fikrini düşüncesini sen belirle. Sen izin verirsen o kişi hakkında haber paylaşalım oldu mu? Mutlu oldun mu?

Not: Engelle geç lütfen beni çünkü ben seni engelledim. ( Resmen adam trollük için geliyor.) Konuyu beğenmiyorsan yazmasın olur biter mantığa bak resmen 0-10 yaş.
Benim anlattığım şeyleri sadece CHP'ye bağlayabildiğine göre, 0-10 yaş olan kişi sensin ya da o yaşta gibi davranıyorsun.

Bütün Türk halkını Müslüman olarak düşündükleri için şaşırtıcı gelmedi. Bu şahısla aynı taraftaki kişiler o kadar saçma şeyler yapıyorlar ki, artık böyle ayrintilar dikkatimi çekmiyor. Ama burada pek bir art niyet görmedim.

Son düzenleme:
Bütün Türk halkını Müslüman olarak düşündükleri için şaşırtıcı gelmedi. Bu şahısla aynı taraftaki kişiler o kadar saçma şeyler yapıyorlar ki,artık böyle ayrintilar dikkatimi çekmiyor.Ama burada pek bir art niyet göremedim.
Art niyet yok ama yaptığı şey genel olarak hoş değil. Yapmasa daha iyiydi yani.

Laik olmak demek dine düşman olmak demek değildir. Ne kadar çok din düşmanlığı yaparsam o kadar laik ve Atatürkçü olurum zanneden düşük IQ'lere tahammül etmek gerçekten zor.

Yazmayayım yazmamayım diyorum ama her konuda CHP'de CHP diyorsunuz siz.
Konu arkadaşın söylemi sonrası CHP'ye geldi.

Hükümeti Atatürk ilkelerine saygısız ve Atatürk'ü bitirmeye çalışan nefret eden bir parti olarak nitelendiriyor resmen. Ve ben de gayet açık Atatürk ilkerine bağlı parti kim diye soruyorum.

Şuan içinde CHP'nin Atatürk ilkelerine bağlı ve Atatürk çizgisinde gittiğine inanan var mı? Nerede Atatürk'e hakaret eden var partiye alınıyor. CHP içinde kimler Atatürk'e neler dedi hiç biri ceza almadı. Şimdi burada sözde Atatürkçü geçinenelere ilkelerini say desem sayamaz. Lafta Atatürk'çü ülkenin yarısı.

Tamam forumun sahibi bir daha ki sefere senden izin alalım hangi konuyu açacağımızı. Herkesin fikrini düşüncesini sen belirle. Sen izin verirsen o kişi hakkında haber paylaşalım oldu mu? Mutlu oldun mu?

Not: Engelle geç lütfen beni çünkü ben seni engelledim. ( Resmen adam trollük için geliyor.) Konuyu beğenmiyorsan yazmasın olur biter mantığa bak resmen 0-10 yaş.
Yazdıklarıma cevap veremediğin için ''engelledim'' demek ile yetinebilirsin. Diğer forumlardaki geçmişin senin nasıl bir kişi olduğunu açıkça belli ediyor. Bu ''troll değilim, partizan değilim'' ağlaklığı yapan birçok kişinin günün sonunda ifşa olduğunu çoğu yerde gördüm.

Günün sonunda parası iyi verilen bir troll ya da sığ bir partizan kişiden başka bir şey değilsin, bunu kendin de biliyorsun.

Atatürk'ün yoklukta kurduğu ülkeyi İslamcılar varlık içinde 30 sene idame ettiremez. Şii Sünni Alevi kavgaları başlar.
Mezhep ayrılığı yaşanır. İç savaşla batırırlar aslında AKP'nin 20 yıl kalması iyi oldu Siyasal İslamın gerçeği ayyuka çıktı daha kimse kolay kolay yanaşmaz şeriat diye bir yerlerini yırtmaz.
Kaç kere şeriat istediler tsk sizi kaç kere bastırdı. Neyimize güveniyorsunuz?

Konu arkadaşın söylemi sonrası CHP'ye geldi.

Hükümeti Atatürk ilkelerine saygısız ve Atatürk'ü bitirmeye çalışan nefret eden bir parti olarak nitelendiriyor resmen. Ve ben de gayet açık Atatürk ilkerine bağlı parti kim diye soruyorum.
"Hem laik, hem Müslüman olunmaz" diyen, Atatürk'ün resminden rahatsız olan, bu ülkenin kurucusunun ölüm yıl dönümünde kabrini ziyarete gitmeyen birisi Atatürk ilkelerine saygı duyuyor mudur sence?

Atatürkçülüğü CHP sanmayı bıraktığın zaman seninle tartışmaya devam ederim belki. Cahilsin, ne diyeyim.
CHP içinde kimler Atatürk'e neler dedi hiç biri ceza almadı. Şimdi burada sözde Atatürkçü geçinenelere ilkelerini say desem sayamaz. Lafta Atatürk'çü ülkenin yarısı.
Atatürk ve onun ilkelerini hakkında istediğin soruyu sorabilirsin, hepsine cevap verebilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı