Çözüldü Görevi sonlandır işe yaramıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

363732

Hectopat
Arkadaşlar ben yanlış şeyler yaptım. Bir şey indirirken PC'ye başka bir şey yüklendi ama sorun şudur ki görev yöneticisinden görev sonlandırılamıyor. Görevi sonlandır'a basınca sanki hiç basmamışsınız gibi devam ediyor, sonlanmadığı için 'programı kapatıp tekrar deneyin" hatası verdiği için silinmiyor, kayıt defteri hata veriyor. Lütfen artist artist teknik terim kullanmadan problemime çözüm yazarsanız sevinirim. Normal görev yöneticisinden şimdi denedim. 1 saniye kapanıyor, sonra geri geliyor.

1609744598614.png

1609744805935.png

1609744963092.png

Çözüm
Kaspersky Total Security'nin ücretsiz deneme sürümünü indir. Diğer araçlar kısmında parçalayıcı diye bir seçenek olacak onu işaretleyin ve dosyaya tıklayın gerisini Kaspersky halleder. Sonra da Malwarebytes ve AdwCleaner indirip tam tarama yapın sisteme.
Kaspersky Total Security'nin ücretsiz deneme sürümünü indir. Diğer araçlar kısmında parçalayıcı diye bir seçenek olacak onu işaretleyin ve dosyaya tıklayın gerisini Kaspersky halleder. Sonra da Malwarebytes ve AdwCleaner indirip tam tarama yapın sisteme.

İndirirken Windows Defender'ı devre dışı bırak çünkü bende virüs olarak algıladı :D.

Cmd'yi yönetici olarak çalıştırıp @taskkill /im uygulama-ismi.uzantisi /f bu komutu deneyin.

1609747858865.png

[ÇÖZÜLDÜ] Klasördeki EXE dosyasına sağ tıklayıp Malwarebytes ile tara dedim, bir şeyler buldu, karantinaya al dedim PC hemen resetlendi. Açıldığında ne görev yöneticisinde vardı ne harddiskte. Bu çözüme "SALTOPAT" sayesinde ulaştım kendisine sonsuz teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı