No root firewall işe yaramıyor

289120

Hectopat
Makaleler
2
No root firewall uygulamasını açtığımda uygulamalardan gelen internet isteklerini belirtiyor ve bu istekler askıda kalıyor isteği kabul edersem uygulama interneti kullanıyor kabul etmez isem kullanamıyor. Eğer kabul veya ret etmez isem askıda kalıyor ve bağlantı isteğini gerçekleştiremiyor. Bu uygulamadan YouTube vancedi bulup Wi-Fi kullanamasın diye işaretliyorum fakat yine de uygulama Wi-Fi kullanabiliyor. Nasıl çözerim?
@Dutchman

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi telefonunuz varsa Wi-Fi'den veri çekmesini engelleyebilirsiniz.

Oda ayrı bir çözüm fakat uygulama neden YouTube vancedi engelleyemedi ben bunun cevabını arıyorum.

Play Store'den indirdim ayarlardan kablosuzu kullanmasın ayarını işaretledim tüm uygulamaların internete olan erişimini kesti(sistem uygulamaları dahil.) Sonrasında istediğim uygulamanın erişimini açtım ve şu an düzgün çalışıyor aradığım şey tam olarak buydu teşekkürler. Benim belirli bir süre sistem uygulamalarının internete olan erişimini kesmem sıkıntı yaratır mı? @Dutchman

Oda ayrı bir çözüm fakat uygulama neden YouTube vancedi engelleyemedi ben bunun cevabını arıyorum.

Play Store'den indirdim ayarlardan kablosuzu kullanmasın ayarını işaretledim tüm uygulamaların internete olan erişimini kesti(sistem uygulamaları dahil.) Sonrasında istediğim uygulamanın erişimini açtım ve şu an düzgün çalışıyor aradığım şey tam olarak buydu teşekkürler. Benim belirli bir süre sistem uygulamalarının internete olan erişimini kesmem sıkıntı yaratır mı? @Dutchman
Sorunu çözmüşsünüz sanırım son soruya istinaden cevaplıyorum, sorun yaratmaz. Genel olarak sürekli ağa bağlı kalmanızı gerektirecek bir durum yok. Belirli sistem servisleri çalışmayabilir, cihazı bul veya güncelleme servisleri gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı