Antivirüs programları bir işe yaramıyor

Her virüslü dosyada fudlama vs şeyleri yok ama günümüzde çoğu virüslerde var. Ve bir antivirüs programı kullandığınız zamanda tam algılayamıyor. Birden fazla antivirüs(AV) programı kullandığınızda da av ler arasında çakışma ve bilgisayarı aşırı derecede yorma durumu oluşuyor. Av lerin çalışma mantığını bilseydiniz beni daha iyi anlardınız.
Şu mesajınızla antivirüse para bayılan bir enayi olduğum kanısına vardım. O kadar açıklayıcı, o kadar ayakları yere basan verilerle değinmişsiniz ki... Bir dahakinde bu kadar detaya inmeyin, aklım almıyor çünkü.

Şaka bir yana; neden böyle bir konu açma gereksinimi duydunuz? Daha düşüncelerinizi ayakları yere basabilecek bir mesajla dile getiremiyorsunuz; lakin mesajınıza az buçuk muhalif olunca da hemen karşınızdaki kişiyi bilgisiz ilan etmişsiniz. 5 santimetrelik, iki üç cümlelik kısacık bir mesaj yazınca, kendi düşüncenizi dikkate alınabilecek bir kıvama getirmiş olmuyorsunuz maalesef. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin.

"Antivirüs programları hiçbir işe yaramıyor" iddianıza katılmıyorum. Yanlış bilgilendirme yapmayın.

İşe yaramıyor demek bence haksızlık olur. Virüs girene kadar işe yarıyor, virüs girdikten sonra ise ''yeni gelin'' gibi panik yapıyor bana kalırsa. :) Sonuçta virüs, AV dosyalarına da etki edebilir, sonrasında pek bir esprisi kalmıyor zaten. Antivürüs programıyla birlikte, bilinçli bir bilgisayar kullanıcısının virüsten dolayı sıkıntı yaşaması çok zor ihtimaldir. :)

wmaraci.com'dan aldığınızı bize satıyorsunuz. Bari köprüleri silseydiniz:D
Wmaraci.com dan aldım. Ne oldu yani. Ordan aldım diye bilgisiz mi oldum. Yazmakla uğraşmak istemediğim ve düzgün cümleler kuramadığım için direk copy paste yaptım. Lütfen saçma sapan konuşarak yorum yapmayın. Ayrıca fudlamanın vb şeylerin ne olduğunu bilmeseydim anlamını araştırıp yazamazdım. Umarım anladın bilgin hacker.
O zaman senin bu konuyu açman hata. İnsan beyni hiçbir zaman bilgisayardan iyi değil. Yani güçlerini kullanana kadar öyle.
Bilmeden yorum yapmayından kastım gereksiz yorumdu.

20210111_121910.jpg
Sürprizbozana bakın.

İşe yaramıyor demek bence haksızlık olur. Virüs girene kadar işe yarıyor, virüs girdikten sonra ise ''yeni gelin'' gibi panik yapıyor bana kalırsa. :) Sonuçta virüs, AV dosyalarına da etki edebilir, sonrasında pek bir esprisi kalmıyor zaten. Antivürüs programıyla birlikte, bilinçli bir bilgisayar kullanıcısının virüsten dolayı sıkıntı yaşaması çok zor ihtimaldir. :)
Virüsü algılamıyorsa nasıl girmesini engelleyebilir ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı