Görsel İletişim Tasarımı için Laptop mu yoksa Tablet mi lazım?

RedBereli

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sene Görsel İletişim Tasarımı öğrencisi olacağım bir aksilik çıkmaz ise. Bu bölüm için bu ikiliden hangisine ihtiyaç duyacağım ? Marka/model tavsiyeside verirseniz çok sevinirim.

Cevap verdiğin için teşekkür ederim. Hangi üniversitede okuyorsun? Netlerin nasıldı ve nasıl ders çalıştın önerin var mı?

Bende okumayı düşünüyorum.
Rica ederim her zaman :) Yeditepede okuyorum tam burslu değilim yani ahım şahım bir çaba göstermedim sözel derslerim hep daha iyiydi ve dershaneye vs. gitmedim kendi halimde youtubedaki ders kanalları ile seneyi geçirmiştim.

Cevap verdiğin için teşekkür ederim. Hangi üniversitede okuyorsun? Netlerin nasıldı ve nasıl ders çalıştın önerin var mı?

Bende okumayı düşünüyorum.
Bir kez daha sınava gir deseler sanırsam yine bu bölümü seçerdim. Tek eksisi üniversite sisteminde ana dersler dışındaki ortak derslerin bana bir tık gereksiz gelmesi.

Rica ederim her zaman :) Yeditepe'de okuyorum tam burslu değilim yani ahım şahım bir çaba göstermedim sözel derslerim hep daha iyiydi ve dershaneye vs. gitmedim kendi halimde YouTube'daki ders kanalları ile seneyi geçirmiştim.

Bir kez daha sınava gir deseler sanırsam yine bu bölümü seçerdim. Tek eksisi üniversite sisteminde ana dersler dışındaki ortak derslerin bana bir tık gereksiz gelmesi.

Önerdiğin kanal var mı? Matematik neti yaptın mı sen? Bir de günde ne kadar çalıştın ortalama kalan sürede ben yetiştirebilir miyim? Önerdiğin kaynak var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı