Görseldeki mini-ITX kasanın markası nedir?

Tulpar Blood

Centipat
Makaleler
1
İnternette mini bilgisayarlarla ilgili fiyat araştırması yapıyorum. Derken bu mini bilgisayarın toplanabildiğini fark ettim. Hesapladım daha düşük fiyata daha yüksek performanslı bir bilgisayar toplyabildiğimi fark ettim. Ama bir türlü şu kasaların ismini bulamadım. Mini-ITX kasa olarak geçiyor ama Google'a mini-ITX diye arttığımda çok farklı kasalar çıkıyor. Bunların genel bir adı var mı?

IMG_20201031_172011.jpg

IMG_20201031_171946.jpg

IMG_20201031_171917.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasalar anakartlara göre isimlendirilir, o anakartın boyutu ne ise ona göre değişir yani tek bir isimlendirme yok. Pico ITX anakart varsa Pico ITX case diye aratırsın mesela ama o tip bir anakartı global oyunculardan bulamazsın kolay kolay.

Rica ederim. Thin mini itx anakart bulman daha kolay olur. H310T ve H410Tlere bakabilirsin Asus'un. 17x17cm ama daha alçak, laptop adaptörü ile kullanılıyor, bende H310T mevcut. Daha ufak anakart bulursan paylaşırsan buradan takip edilir.

Rica ederim. Thin mini itx anakart bulman daha kolay olur. H310T ve H410Tlere bakabilirsin Asus'un. 17x17cm ama daha alçak, laptop adaptörü ile kullanılıyor, bende H310T mevcut. Daha ufak anakart bulursan paylaşırsan buradan takip edilir.
Tamamdır çok yardımcı oldun. Bulursam paylaşacağım. Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı