Görülen rüya yüzünden uyuyamamak

Hocam, sizde ortam yavaşlıyormuş, benim 10-11 yaşlarında gördüğüm rüyalarda her şey hızlanıyordu, milyonlarca kişi etrafımda konuşuyor ve ben de her birinin teker teker ne konuştuğunu anlayabiliyordum. İradem kuvvetli olmasa kesinlikle delirirdim, sabah uyandığımda yıllarca açık kalmış bilgisayar gibi oluyordum. Kendiliğinden geçiyor hocam, dert etmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
He, hocam bir de son olarak bir tavsiye vereyim, yastığınızın altına çakı koyun. Güven verir ve eğer rüyanızda korkutacak bir şey olursa silahınız olur. Ben bu sayede rüyaları kontrol etmeye başladım, arada Süleyman Şah oğlu Ertuğrul oluyorum, arada Commender Shepard...
Evet ortam çok yavaşlıyor ve ne kadar bağırsamda sesim kısık çıkıyor 5 dk sonra sesim düzeliyor sanki hiç rüya görmemişim gibi.
kanka arkanda cin var
Bir rahat bırakmadı gitti ya 😃

Öğretmen maaşı: 6 bin TL.
BMW otomobil: 300 bin TL.

Doktor maaşı: 15 bin TL.
Porsche otomobil: 1, 2 milyon TL.

Memur maaşı: 5 bin TL.
3+1 dublex villa: 400 bin TL.

Yemeden içmeden bile kaç ayda biriktirilebileceğini bu paraların hesaplayın.

Peki faiz oranlarından haberdar mısınız?

Gece uyuduğumda rüyamda ağır çekimde sürekli besmele çekiyordum yatağımda yatarken ve ağlıyordum. Kalktığımda direkt ışığa koştum ve 36 saattir uyumuyorum. İyice paranoyak oldum. Kablolar kendiliğinden düşüyor, dua ediyorum falan. Çok gerginim. Ne yapmalıyım?

Muhtemel ölçüde aklıbdaki en kötü senaryo ile en yi senaryo arasında bir şey olur o yüzden pek umursama.

Geri
Yukarı