Görülen rüya yüzünden uyuyamamak

Teşekkür ederim yazan herkese. Oluruna bıraktım her şeyi uyuyacağım umarım bu sefer.

Korku olaylarında 70 defa ayet-el kürsi oku geçiyor, bende de oluyordu geçti.,
Genel olarak 21 defa ile başlayabilirsin, çakraları çalıştırıp rüya ve günlük hayatta daha tutarlı kararlar vermek için 41 defa tavsiye ederim.
Ama dediğim gibi 21 ile başlayabilirsin sonrasında farkı okudukça görüyorsun önemli olan devamlı olması.
Neyse istemiyor isen yatakta bir şeyle uğraşıyor olman lazım teknolojik şeyler hariç kitap nefes alıp rahatlama gibi yarını veya geçmişi veya karanlığı düşündükçe uyuyamazsın.

Hocam bende gece 5'den önce uyuyamazdım sarı kantaron melisa çayı al içtim günde 2 tane içsen akşama doğru uykun geliyor direk istesende istemesende.

Hacı güven bana bunlar psikolojik eğer dinine güveniyorsan geceleri bildiğin tüm sureleri oku (Özellikle Nas ve Felak), bunları okursan sana güvenlik hissi gelecek. Aynılarını yaşadığım için biliyorum bende çok kötü rüyalar görüp, anlam veremediğim sesler duyup yatamıyordum ama artık alıştım bunlara. Benden sana bir tavsiye yatarken başını yorganın altına sokma bu senin daha da tırsmanı sağlar ayrıca bu seslere de alış geçmiyor çünkü. Eğer kafana çok takıyorsan hafif bi ışık altında uyu gece lambası al.

Hocam, sizde ortam yavaşlıyormuş, benim 10-11 yaşlarında gördüğüm rüyalarda her şey hızlanıyordu, milyonlarca kişi etrafımda konuşuyor ve ben de her birinin teker teker ne konuştuğunu anlayabiliyordum. İradem kuvvetli olmasa kesinlikle delirirdim, sabah uyandığımda yıllarca açık kalmış bilgisayar gibi oluyordum. Kendiliğinden geçiyor hocam, dert etmeyin.
Hocam bende gece 5'den önce uyuyamazdım sarı kantaron melisa çayı al içtim günde 2 tane içsen akşama doğru uykun geliyor direk istesende istemesende.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
He, hocam bir de son olarak bir tavsiye vereyim, yastığınızın altına çakı koyun. Güven verir ve eğer rüyanızda korkutacak bir şey olursa silahınız olur. Ben bu sayede rüyaları kontrol etmeye başladım, arada Süleyman Şah oğlu Ertuğrul oluyorum, arada Commender Shepard...

Gece uyuduğumda rüyamda ağır çekimde sürekli besmele çekiyordum yatağımda yatarken ve ağlıyordum. Kalktığımda direkt ışığa koştum ve 36 saattir uyumuyorum. İyice paranoyak oldum. Kablolar kendiliğinden düşüyor, dua ediyorum falan. Çok gerginim. Ne yapmalıyım?
kanka uyurken siyahı düşün aklına bişi gelmez derin nefes al 3 dk da uyursun ben gibi

Gece uyuduğumda rüyamda ağır çekimde sürekli besmele çekiyordum yatağımda yatarken ve ağlıyordum. Kalktığımda direkt ışığa koştum ve 36 saattir uyumuyorum. İyice paranoyak oldum. Kablolar kendiliğinden düşüyor, dua ediyorum falan. Çok gerginim. Ne yapmalıyım?

Gusül abdesti al, besmele çek, bildiğin tüm duaları oku geçer.

kanka arkanda cin var

Geri
Yukarı