Sinek yüzünden uyuyamamak

Qualty

Hectopat
Makaleler
1
Başlıkta yazdığım gibi odamda büyük yazın ortaya çıkan bir sinek var. Uyuyamıyorum. Öldüremiyorum ve yüzüme konmasından korkuyorum. Fobim var. Ne yapabilirim?

Başlıkta yazdığım gibi odamda büyük yazın ortaya çıkan bir sinek var. Uyuyamıyorum. Öldüremiyorum ve yüzüme konmasından korkuyorum. Fobim var. Ne yapabilirim?
Cama sineklik takman şart fobin varsa, söyleyeyim. Ben hem sinek görünce kaşınıyorum hem de fobim var, bu sebeple sineklik taktırmak zorunda kaldım. Fobiniz çok yüksek derecede değilse sineğe terlik atabilirsiniz.

2 saat öldürmeye çalıştım ama maalesef öldüremedim.😀

Koyu renkli yerlere yapışıyolar hocam yatağın bazası yada dolabınız koyu renkliyse. Eskisi gibi duvara atış tahtası gibi geçip beklemiyolar akıllandılar.

Cama sineklik takman şart fobin varsa, söyleyeyim. Ben hem sinek görünce kaşınıyorum hem de fobim var, bu sebeple sineklik taktırmak zorunda kaldım. Fobiniz çok yüksek derecede değilse sineğe terlik atabilirsiniz.
Docluyolar onu hocam

Sineği görsem öldüreceğim ama göremiyorum ve uyurken yüzüme konmasından korkuyorum.

Geri
Yukarı