Görüntü gidip geliyor

gokos256

Hectopat
Arkadaşlar yeniden selamlar, bir önce ki konu ile farklı bir konudur bu. Bir önce ki konum cızırtı proble miydi hala devam ediyor. Konu linki için buraya tıklayın.

Sorun:
Oyun esnasında hiçbir görüntü kaybı olmuyor fakat video izlerken vs. görüntü ve ses bir anda kesilip yeniden geliyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı? HDMI kablo ile TV monitörüne bağladım. HDMI kaynaklı bir durum mu sizce? Yeni kablo ile test ettim sonuç aynı. Ya da AMD ekran kartı ile mi alakalı bir durum söz konusu? Ayrıca monitörde video veya oyun esnasında ufak ufak kırmızı karıncalanmalar oluyor.

Not: Sadece HDMI kablo ile bilgisayara bağladığım zaman bu hatayı alıyorum. Monitörde sorun yoktur, ayrıca karıncalanmanın ekini aşağıda bıraktım. Sadece HDMI ile PC bağlayınca bu sorun var.

Bilgisayar parçalarım:

Monitör: LG 32LF650V TV
Ekran kartı: AMD Sapphire R9 380X
İşlemci: i7 4790-K
Anakart: ASUS Z97-K
RAM: Corsair 8 GB 2x4 Vengeance
İşletim: Windows 10 Enterprise 64 Bit

AIDA64 raporu: Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
Arkadaşlar Sorunu buldum fakat çözümü bulamadım. AİDA64 ile ekran kartını stress test soktuğum zaman takılma ve donma alıyorum sanırım bununla ilgili sorun

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı