Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

JaroxJamaica

Megapat
Makaleler
12
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
"Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatası alıyorum. Ne yaptıysam sorunu bir türlü çözemedim. Oyun oynarken hiçbirşey yok. Saatlerce oyun oynuyorum hiçbir hata almıyorum. Fakat ne zaman masaüstünde takılsam, internete, faceye girsem "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatasını alıyorum.

Bu hata esnasında monitörden sürekli görüntü gidip geliyor ve bilgisayarı yeniden başlatmadan sorundan kurtulamıyorum. Bütün bilgisayar parçalarını değiştirdim. (Ekrankartı hariç GTX560 2 GB 256BİT ZOTAC) Bilgisayarı komple biçimlendirip formatladım ve win7 pro 64 bit kurdum. Microsoftun sitesinde bu sorunla ilgili bir program var. Programın adını unuttum ama onuda kurdum. Ekrankartını güncelledim. 50 çeşit virüs sistemi ve internet sec. ile virüs taraması yaptırdım fakat sorundan kurtulamadım. Oyunlarda hiçbirşey yok fakat masaüstüne geldimmi, 30-40 dk internette gezindimmi PAATTTT "görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatasını alıyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı