Göz ağrısı ne olabilir?

Zonklama gibi, bazen gözümü arkadan bir şey ile pompalıyorlar gibi hissediyordum ve sanki yerinden çıkacakmış gibi oluyordu. Ben hatta bilgisayar başında uzun kalmamdan dolayı olduğunu düşündüm ancak sebebi sinüzitim çıktı. Yine de bir doktora görünmek daha doğrusu.
Usta benim bu zonklama geçmiyor ya ne yapacağım? Acaba senin gibi sinüs ilaçlarımı içsem anlamadım. Göz muayenesine 15 gün var da

Usta benim bu zonklama geçmiyor ya ne yapacağım? Acaba senin gibi sinüs ilaçlarımı içsem anlamadım. Göz muayenesine 15 gün var da
Ben bir takım ilaçlar denedim ancak nafile açıkcası, hatta ağrı kesiciler etki bile etmiyor. bir arkadaşım ve akrabam ameliyat oldu ve şu an memnunlar, sanırım ameliyat harici pek bir çözüm değil.

Ben bir takım ilaçlar denedim ancak nafile açıkcası, hatta ağrı kesiciler etki bile etmiyor. bir arkadaşım ve akrabam ameliyat oldu ve şu an memnunlar, sanırım ameliyat harici pek bir çözüm değil.
Hadi ya o kadar ciddi mi bu durum korkutma beni :) Bazı damlalar kullanıyorum enfeksiyon vs gibi, onlar bir süre geçiriyor sonra sanki tekrar başlıyor anlamadım bir şey

Usta benim sadece sol gözüm arada zonkluyor galiba bende migren var oraya vuruyor. Sende durumlar nasıl?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı