Göz ağrısı ne olabilir?

yasinsxdd

Decapat
Daha fazla  
4 gündür sol gözümün üst tarafı böyle gün içinde zonklayıp geçiyor, aşırı rahatsız ediyor beni. Hiç yaşayan var mıdır? Nedir bu tam olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende uzun bir süre oldu ve göz doktoru bir şey bulamadı, kamera ile baktıklarında sinüzitim olduğunu ve gözüme baskı hissi yaptığını söylediler. Şimdi de ara sıra tekrarlıyor, bazen gözüm yerinden çıkacak gibi hissediyorum.

4 gündür sol gözümün üst tarafı böyle gün içinde zonklayıp geçiyor, aşırı rahatsız ediyor beni. Hiç yaşayan var mıdır? Nedir bu tam olarak?

"Doktorluk ruhum doğuyor"

Bende uzun bir süre oldu ve göz doktoru bir şey bulamadı, kamera ile baktıklarında sinüzitim olduğunu ve gözüme baskı hissi yaptığını söylediler. Şimdi de ara sıra tekrarlıyor, bazen gözüm yerinden çıkacak gibi hissediyorum.
Zonklama tarzı mı oldu? Vurup geçiyor arada sinizütüm de var

Ben sol göz ağrısını 5 sene kadar çektim. Uyutmuyordu beni. İlk okulda sol gözüme kozalak atmışlardı ondan sonra olmuştu. Çok şükür 6-7 senedir göz ağrım yok. Eğer gözüne darbe aldıysan göz ağrın bundan kaynaklı olabilir.

Zonklamadan kastınız ne bilmiyorum ancak benim de arada bir yoğunlukla sol gözümde olmak üzere kafamın sol üst tarafı (Gözümün ve beynimin arkası) ani ve şiddetli bir şekilde ağrımaya başlıyordu, gözümü kapatsam gözümün arkasındaki ağrı biraz hafifliyor ancak kafamdaki ağrılar geçmiyordu. Göz doktoru bir sorun bulamadı ancak şikayetlerimi anlatınca MR çektirmemi ve küme tipi baş ağrısı olabileceğini söylemişti.
Nörolojiye gidin derim.

Zonklamadan kastınız ne bilmiyorum ancak benim de arada bir yoğunlukla sol gözümde olmak üzere kafamın sol üst tarafı (Gözümün ve beynimin arkası) ani ve şiddetli bir şekilde ağrımaya başlıyordu, gözümü kapatsam gözümün arkasındaki ağrı biraz hafifliyor ancak kafamdaki ağrılar geçmiyordu. Göz doktoru bir sorun bulamadı ancak şikayetlerimi anlatınca MR çektirmemi ve küme tipi baş ağrısı olabileceğini söylemişti.
Nörolojiye gidin derim.
Benim başım ağrımıyor kardeşim sadece gözume anlık ağrılar vurup geçiyor. Sanıyorum ki sinüslerden dolayı oluyor.

Zonklama tarzı mı oldu? Vurup geçiyor arada sinizütüm de var.

Zonklama gibi, bazen gözümü arkadan bir şey ile pompalıyorlar gibi hissediyordum ve sanki yerinden çıkacakmış gibi oluyordu. Ben hatta bilgisayar başında uzun kalmamdan dolayı olduğunu düşündüm ancak sebebi sinüzitim çıktı. Yine de bir doktora görünmek daha doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı