Göz ağrısı neden geçmiyor?

Evet hocam gözlükleri var zaten mavi filtreli fakat eğer gözlüğünün modeli uygunsa üstüne ekte yapılabiliyor. Sonuçta arkadaşın gözlüğü dereceli başka bir gözlük takarsa sıkıntı olabilir. Yeniden gözlük alsın demeyin Allah esirgesin 2 ay önce dinlendirici denebilecek bir tane aldım 1K masrafı tuttu indirimle.
Soracagım gözlükçüye o zaman benimkine yapılabiliyor mu diye teşekkür ederim.

Evet hocam gözlükleri var zaten mavi filtreli fakat eğer gözlüğünün modeli uygunsa üstüne ekte yapılabiliyor. Sonuçta arkadaşın gözlüğü dereceli başka bir gözlük takarsa sıkıntı olabilir. Yeniden gözlük alsın demeyin Allah esirgesin 2 ay önce dinlendirici denebilecek bir tane aldım 1K masrafı tuttu indirimle.

Hiç gozluge gerek duymadim 10 senedir ekran basindagim (1k masrafi indirimle aliyorsan ulkenin haline bak ) Allah kimsenin gozune böyle olaylar gosterme inşallah

Hocam gözlük yerine telefon ve windowsun gece ışığını açıyorum geceleri bayaa işe yarıyor gözüm yorulmuyor artık.

Doktora gidiyorum kuruluk var sende diyor, göz damlası alıyorum geçiyor 1 ay sonra tekrar gözüm ağrımaya başlıyor ve bu sürekli belirli aralıklarla oluyor. Çok bilgisayara bakıyorum biliyorum fakat gözüm neden bir türlü alışmıyor? Önerisi olan var mıdır?
-Miyopum ve biraz astigmatım var.

4 gun boyunca gozum agridi (durmaksizin) cozumunu cok aradim ve en sonunda arkadasim cok uyku uymamami ve su icmemi onerdi. Bunlari yaptikdan sonraki gun aci hafifledi ertesi gun ise hiç eseri kalmadi. (koydeydim gunde 2 saat telefona bakiyodum)

Geri
Yukarı