Göz alerjisi hakkında

Varteg

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Gazeteci
Yaklaşık 1.5 yıldır geçmeyen bir göz alerjisi problemim var ne kullandıysam fayda etmedi. Kortizonlu damlalar dışında bu konu altında bu rahatsızlığa sahip ve yardımcı olabilecek bilgiler paylaşabilecek kişileri bekliyorum.

Göz problemleri diğer problemlere kıyasla çok geç geçiyor. Hiç değilse benimki öyleydi eğer merak ediyorsan ancak 1.5 yıl da sürmemişti. Bilmiyorum doktora gitmek daha sağlıklı.

Doktora gitmelisin, her şeyin başı sağlık. Burada verilen desteklerden hiç bir şey olacağını sanmam.
7-8 farklı doktora defalarca muayene oldum göz MR`ı bile çekildim hiçbir şey iyileştiremedi belki aynı sorundan muzdarip kişilerin tavsiyeleri vardır.

Yaklaşık 1.5 yıldır geçmeyen bir göz alerjisi problemim var ne kullandıysam fayda etmedi. Kortizonlu damlalar dışında bu konu altında bu rahatsızlığa sahip ve yardımcı olabilecek bilgiler paylaşabilecek kişileri bekliyorum.

Merhaba aynı sorundan muzdaribim bir şekilde bana ulaşabilme imkanın var mı senden bilgi almaya çok ihtiyacım var.

Merhaba size bir sorum var gözünüzde kılcal damarlar var mıydı? (Alerjiden sonra oluşan)
Çok hafif kızarıklıklar oluyordu ve alt göz kapağı da aşırı kızarıyordu iç tarafına baktığımda görebiliyordum.

Bu gibi şeyleri biraz olsun azaltmak için iyi bir hava temizleyici kullanın. Eğer klima kullanıyorsanız filtrelerinin temiz olmasına özen gösterin ve iki cihazı birlikte kullanın. Evcil hayvanınız var ise evcil hayvanlar için olan hava temizleyici filtrelerini kullanın. Bunlar bana biraz da olsa iyi gelmişti.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı