Göz altı morluklarından nasıl kurtulabilirim?

icasilverballers

Hectopat
Yer
İstanbul
Doğuştan mıdır genetik midir bilinmez yaklaşık 3 yaşımdan beri gözlerimin altı mor. Çok fazla dalga geçen olmuyor yine de kendimi eksik görüyorum böyle olunca. Doğal olarak geçmese bile bir şekilde görünmesini nasıl engelleyebilirim? Makyaj falan dediler ama hangisini nasıl kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Yakın zamanda doktora gitmeyi düşünüyorum ama yine de şimdilik yardımcı olur musunuz?

Bende de vardı maske falan aldım pek bir işe yaramadı doktora gittikten sonra etki almaya başladım size önerim doktora gidene kadar maske, makyaj gibi şeylerle uğraşma.

Doktor ilaç falan mı veriyor yoksa direk tıbbi tedavi mi bilgi verebilir misiniz?

Geç mi yatıyorsunuz?

Evet elimde olmayan nedenlerden dolayı maalesef geç yatıyorum. Ama bununla ilgisinin olduğunu düşünmüyorum çünkü 4 yaşımdaki fotoğrafımda da gözlerimin altı aynı.

Doktor ilaç falan mı veriyor yoksa direk tıbbi tedavi mi bilgi verebilir misiniz?

Evet elimde olmayan nedenlerden dolayı maalesef geç yatıyorum. Ama bununla ilgisinin olduğunu düşünmüyorum çünkü 4 yaşımdaki fotoğrafımda da gözlerimin altı aynı.

Eğer durumun genetikse lazer dışında öbür şeyler pek bir sonuç vermez. Bana başta ilaç ve krem verildi onlar işe yaramayınca lazer yaptırdım kessin sonuç aldım.

Geri
Yukarı