Göz altı neden mor olur?

577915

Centipat
Arkadaşlar, soru başlıktaki gibi. Benim gözlerimin altı hep mor. Uykusuzluktan değil uykumu tam alıyorum. Sizce gider mi zamanla? (ailede babamda var ve günde en az 9 saat telefona bakıyorum.)

Arkadaşlar, soru başlıktaki gibi. Benim gözlerimin altı hep mor. Uykusuzluktan değil uykumu tam alıyorum. Sizce gider mi zamanla? (ailede babamda var ve günde en az 9 saat telefona bakıyorum.)

Günde en az 9 saat telefona baktığınız için göz altınız mor oluyor.

Hocam insan bi çalışır,kitap okur,dışarı çıkar nasıl 9 saat bakabiliyorsunuz(uykunu nasıl tam alıyorsun?)
İşim olmadığından boş boş telefonla oyalanıyorum.

Günlük ortalama

Dosya Ekleri

• 4AF646DB-7D2F-4723-8AD1-8FC2D18476F3.jpeg
    4AF646DB-7D2F-4723-8AD1-8FC2D18476F3.jpeg
    122,9 KB · Görüntüleme: 84
Teknoloji ile pek alakası yok tüm göz altı morluklarının. Benim de göz altı morluklarım hep vardı çocukluktan beri. Uykumu hep düzenli alırım, hiç teknolojik alet kullanmadığım da oldu yine de aynı duruyordu morluklar. Arkadaşım var her gün PC başında, doğru düzgün uyku da almıyor göz altı morluğu yok.

Yani işin lafı kısacası hiç geçmeyen göz altı morlukları genelde genetik oluyor, ben de olduğu gibi.

Benim doğuştan mor. Genetiğimizde böyle var. Sosyal açıdan çok fazla zorluk yaşıyorum ve kapatıcı kullanmak zorunda kalıyorum. Sizinkisi genetik değilse telefon süresini kısaltın.

Yeni konular

Geri
Yukarı