Göz Ardı Et'i Kullanıyor musunuz?

Göz Ardı Et'i kullanıyor musunuz?

• Evet

Oy: 20 29,4%
  • Hayır

Oy: 31 45,6%
  • Çıldırma noktasında evet

Oy: 17 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    68

261538

Gigapat
Makaleler
98
Sosyal'de yer alan üyeleri "Göz Ardı Et" butonunu kullanıyor musunuz? Nedenleriyle yazabiliriz. Bunun haricinde bence biri göz ardı ediliyorsa karşıdaki insanda kullanan kişiyi görmemeli.

Kendimden başlayım fazlasıyla kullanıyorum, bir mesele oluyor anlatıyoruz anlamıyor, sonra diğer mesajlarına bakıyorum kişinin diyorum diyoluğa bile girme bas gitsin:)

Profil fotoğrafımı benden izinsiz kullanan bir "arkadaş"ı Göz Ardı etmiştim. Hala ediyorum pek bir şey değişmedi 🤬🤬

Bu özelliği kullansaydim herhalde siteye göz ardı etmem gereken yüzlerce kişi olacaktı. Bazıları cidden bu özelliği hak ediyor ama şimdiye kadar kimseyi engellemedim, zayıflık göstergesi olarak görüp bahane aramasinlar diye.

Sadece bir kişi için kullandım. Gayet de güzel bir özellik. Gereksiz kişileri görmek istemiyorum. İstediği kadar yazsın. Göz ardı et dediysem mesajlarını umursamıyorum demektir zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı