Göz Ardı Et'i Kullanıyor musunuz?

Göz Ardı Et'i kullanıyor musunuz?

• Evet

Oy: 20 29,4%
  • Hayır

Oy: 31 45,6%
  • Çıldırma noktasında evet

Oy: 17 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    68
@Jira Ceza çekmekten daha kötü bir şey var, boşuna zamanını harcamış oluyorsun ve gereksiz biri yüzüne ceza alıyorsun ve karşıdaki aynı kafada devam ediyor.

@BERWAR Ettiğiniz zaman onlar bu durumu görmüyor ve haberleri dahi olmuyor, sadece sizin bilginiz oluyor. Bütün olaylara tek taraflı bakan insanlar için kesinlikle kullanılmalı bence, o kadar berbat yorumları görmek bile insanı bir kanserliyor.

@acv Yazmadığı anlamına gelmiyor fakat en azından o yorumu görmemiş oluyorsunuz, ben kanserleniyorum ağır şekilde saçma yorum yapanları gördükçe.

Burası bir forum ve bilgi paylaşımı için var. Eğer bir konuda fanboyluk yapıyorsa yazmamakta bir seçenek ama başka konuda da bilgisi bize yarayabilir.

@onur eymen
Bazıları cidden bu özelliği hak ediyor ama şimdiye kadar kimseyi engellemedim, zayıflık göstergesi olarak görüp bahane aramasinlar diye.
Kullanmadığı için bilmiyor olabilir, ironi değildir umarım 🙃

@BERWAR İroni yapmadığınızı düşünerek, şöyle göstereyim. Konu altındaki sayfada kullandığınız kişilerin yorumları var ise bu şekilde gözüküyor ve isterseniz tıklayarak o yorumlarıda görebiliyorsunuz.

Biliyorsanızda artık bilmeyen arkadaşlar görsün🙄
11.png

@onur eymen

Kullanmadığı için bilmiyor olabilir, ironi değildir umarım 🙃

@BERWAR İroni yapmadığınızı düşünerek, şöyle göstereyim. Konu altındaki sayfada kullandığınız kişilerin yorumları var ise bu şekilde gözüküyor ve isterseniz tıklayarak o yorumlarıda görebiliyorsunuz.

Biliyorsanızda artık bilmeyen arkadaşlar görsün🙄
Eki Görüntüle 412275
Bizim orda @BERWAR'ın yaptığına kinaye deniyor sanırsam:)

Yok valla arkadaşın dediği gibi kullanmadığım bir özellik olduğu için hiç bilmiyorum. Kinaye falan yapmıyorum yani. Göz ardi ettiğim kişi yaptığın yorumlari da görmeyecek değil mi? Ben onu yorumlarını görebileceğim demek.

@BERWAR Yaptığınız yorumları görüyorlar, sadece siz onlarınkini görmüyorsunuz, isterseniz alttan o konu için gizlenen yorumları görebiliyorsunuz. Belki başta dediğiniz yüzden karşılıklı görmeme gelmiyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı