Göz Kapağı Düşüklüğü ve Ağrısı

Cpt Price

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M S2H MB
AMD Ryzen 5 5500 4.2 Ghz CPU
Sapphire Nitro RX 6700 10 GB GPU
XPG Gammix D30 2x8 GB RAM
Apacer AS2280P4 512GB SSD
Herkese merhaba. Dün akşam sol göz kapağım birden ağrımaya başladı. Sabah uyandığımda da göz kapağımın, diğer göz kapağıma nazaran aşağı düştüğünü fark ettim. Bu şekilde bir sağlık sorunuyla karşılaşan var mı? Malum hastanende randevu yok, aile hekimimde okuduğum şehirde kayıtlı, muayene olamadığım için buraya sorayım dedim.

Uykusuzluk veya yorgunluk ile alakalı olabilir. Aynı zamanda gözlerini de yoruyor olabilirsin farklı şekillerle.

Herkese merhaba. Dün akşam sol göz kapağım birden ağrımaya başladı. Sabah uyandığımda da göz kapağımın, diğer göz kapağıma nazaran aşağı düştüğünü fark ettim. Bu şekilde bir sağlık sorunuyla karşılaşan var mı? Malum hastanende randevu yok, aile hekimimde okuduğum şehirde kayıtlı, muayene olamadığım için buraya sorayım dedim.

Merhaba. Şu an da ne durumdasınız?

Yüz felci de olabilir, gülümsemeye çalışın ve yüzünüzün o kısmına dikkat edin. Eğer oynamıyorsa bir hastaneye gidin. Geçmiş olsun!

Merhaba. Şu an da ne durumdasınız?
Yüz felci de olabilir, gülümsemeye çalışın ve yüzünüzün o kısmına dikkat edin. Eğer oynamıyorsa bir hastaneye gidin. Geçmiş olsun!
Arkadaşlar aynı gün Hastahane'ye gitmiştim, gözünün içinde adını unuttuğum bir şey çıkmış demişti doktor. Damla verdi, 2 hafta kullandım düzeldi.

Göz kapağı düşüklüğü Kapağımız çok düşerse, beynimiz gözün önünü açıp daha iyi görmemizi sağlamak için kapakları kaldırma görevini kaşlarımıza ve onu kaldıran alın kaslarımıza verir. Gün boyunca çok çalışması gereken bu kaslar yorulur ve kasılmaya bağlı ağrılar ortaya çıkabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı