Gözcü 3.8

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sunum harika (tıpkı bir Apple gösterisi gibi), tebrik ederim başarılar.

Olabilir. Yeni bellek ekledikten sonra oldu bu durum. O bellekle alakalı olabilir. Teşekkürler :).

Bu sürüm genel olarak RAM bölümü üzerinde çalıştım. Diğer bölümler üzerinde düzenleme ve değişiklik yaptım. Ancak fazla teknik bilgi vermeye gerek yok sanırım.

Bu sürüm genel olarak RAM bölümü üzerinde çalıştım. Diğer bölümler üzerinde düzenleme ve değişiklik yaptım. Ancak fazla teknik bilgi vermeye gerek yok sanırım.
Yok hocam. Uygulama mükemmel olmuş. AIDA64 kullandıktan sonra buna geçince içim rahatladı. AIDA64 çok iç karartıyordu. Elinize, kolunuza sağlık :).

Yok hocam. Uygulama mükemmel olmuş. AIDA64 kullandıktan sonra buna geçince içim rahatladı. AIDA64 çok iç karartıyordu. Elinize, kolunuza sağlık :).

AIDA64 daha gelişmiş bir yazılım. Ben zaten o tip yazılımlar ile rekabet etmek gibi bir niyetim yok. Amaç, bilgisayardan hiç anlamayan birinin dahi sistemini rahatça öğrenebilmesi için tasarlandı Gözcü. Hem arayüz olarak hem programın işleyişi olarak.

Bir şey diyeceğim Gözcü benim sistemimde pek iyi çalışmıyor DDR3 RAM'e DDR4 diyor.

AIDA64 daha gelişmiş bir yazılım. Ben zaten o tip yazılımlar ile rekabet etmek gibi bir niyetim yok. Amaç, bilgisayardan hiç anlamayan birinin dahi sistemini rahatça öğrenebilmesi için tasarlandı Gözcü. Hem arayüz olarak hem programın işleyişi olarak.
AIDA64 gelişmiş bir yazılım olduğunu biliyorum. Ben tema ve sadelik açısından demiştim. Ram DDR tipini zaten biliyordum benim için bir sıkıntı yaratmadı. Sadece benlik mi, değil mi diye öğrenmek istedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı