Gözcü 3.8

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yeni sürümle birlikte bir takım değişikliklere gidiyoruz.
  • İşletim sitemi bölümünde en altta yer alan Bölüm Seri Numarası özelliği kaldırıldı.
  • Anakart bölümünde en altta yer alan BIOS Minor ve Major versiyon birleştirildi.
  • Anakart bölümünde en altta yer alan SM-BIOS Minor ve Major versiyon birleştirildi.
  • Anakart üreticisi MSI ise, marka uzun halini sadeleştirme işlemi yapıldı. Artık Micro-Star diye gidiyorsa değer, MSI olarak gözüküyor.
  • GPU bölümünün en altında yer alan duvar kağıdı adı üzerinde sadeleştirilme işlemi yapıldı. Artık dosya konumu değil, direkt sadece dosya adını gösteriyor.
  • Yüklü sürücüler bölümünde yer alan bazı yazılar büyütüldü ve sürücü sayısı rengi mavi hale getirildi.
  • Bunlar dışında menü üzerinde açık tema olduğu zaman bir takım hatalar meydana geliyordu. O hatalar giderildi.
  • Yazdırma motoruna 5 adete kadar disk yazdırma özelliği getirildi. Artık sadece seçilen diski yazdırmayacak.
Şimdilik bu kadar. Ilerleyen zamanlarda V3.1 hakkında daha detaylı bilgi vereceğim.

Gözcü V3.1, en kararlı ve stabil sürüm olacak.

Son düzenleme:
3.0 sürümünde bir hata bildirmek istiyorum. Dahili ekran kartımın ve harici ekran kartımın VRAM'leri N/A olarak gözüküyor.
1625128642714.png
1625128664227.png

Benim ekran kartı bilgileri hala n/a gözüküyor :( Bu arada windows 11 kullananlarda çalışıyor mu bu program, deneyen var mı?

Benim ekran kartı bilgileri hala n/a gözüküyor :( Bu arada windows 11 kullananlarda çalışıyor mu bu program, deneyen var mı?
Windows 11'de çalışıyor. Kullananlar var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı