Gözcü 3.8

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Task Killer gibi bir şey kullansanız çözülmez mi? CMD yüzünden oluyorsa tahminimce görünmeyen bir pencerede açıktır.

O dosya Kernel düzeyde çalışıyor. Task Killer yaparsam mavi ekrana neden olabilir.
Ama hocam eski sürümde olmayan bir sorun neden yeni sürümde oldu?

O bölümü 2 yama önce güncelledim ben. Veriyi çektiğim yeri değiştirdim. Eğer üreticiniz oraya RAM tipi verisini girmediyse sizin RAM kaynaklı o.

Son düzenleme:
O dosya Kernel düzeyde çalışıyor. Task Killer yaparsam mavi ekrana neden olabilir?

O bölümü 2 yama önce güncelledim ben. Veriyi çektiğim yeri değiştirdim. Eğer üreticiniz oraya RAM tipi verisini girmediyse sizin RAM kaynaklı o.

@ThePentium küçük bir yama yaptım bunu dener misin? Gözcü V3.2 x64 Last

Tamam hocam düzeldi. :)
Nasıl düzelttiniz acaba?

CPU sıcaklık göstergesi mümkünse konsol yerine ekran kartı sıcaklık göstergesi gibi olabilir.
Görünüm olarak çok daha iyi görünecektir.
Elinize sağlık. 🔥

• GPU bölümüne GPU Durumu adı altında bir bölüm eklendi. Bu seçilen GPU durumunu göstermektedir.
Bu özellik KPIC te vardi sanki?
Yapımcısına sormaniz gerekmiyor mu ekleyebilir miyim diye?
Ben mesela işlemci bölümüne sanallaştirma durumu ekleyecektim ilk sen ekledin diye eklemedim.
O dosya Kernel düzeyde çalışıyor. Task Killer yaparsam mavi ekrana neden olabilir.
Bu arada yok öyle bir şey. Erişim engellendi der sadece.
Link GG olmuş bu arada :D

Son düzenleme:
Bu özellik KPIC te vardi sanki?
Yapımcısına sormaniz gerekmiyor mu ekleyebilir miyim diye?
Böyle şeylere çok takılmamak gerekir. Ona bakılırsa bu özelliği ilk Microsoft getirmiş.
1625617823187.png

Benzer veya aynı özelliklerle sahip olan bir sürü uygulama var. Çoğu yine aynı altyapıyı kullanıyor. Art niyet olmadığı sürece aynı veya benzer özelliklere sahip uygulama yapılabilir. WMI altyapısını kullanıp aynı özelliği sunsam sizden izin almama gerek yok. Dediğiniz gibi bu özelliği sunan Microsoft. Siz değilsiniz.

3.2 kararlı sürüm indirme linki, kendisi iletmemi istedi bu konudan sonra.

Gözcü 3.2 kararlı sürüm indirme linki;

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı