Gözcü programının gelişimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar Gözcü projesi sandığımdan daha büyük bir kitleye ulaşmış bulunmakta(+1500).

Proje kaynak programlama dili Visual Basic olduğu için bazı kısımlarda program gelişimi tıkanıyor ve duruyor. Ek olarak Visual Basic eski bir dil olduğu için destek almıyor.

Bu yüzden proje dilini C# diline geçirme kararı aldım. Bu bize ne katacak derseniz;
  • CPU ve GPU sıcaklığı arayüze dahil olacak.
  • Çok daha kusursuz ve hatasız gösterimler olacak.
  • Daha modern bir arayüz olacak.
  • Daha çok cihaz uyumluluğu olacak.
  • Program çok daha kararlı çalışacak.
  • Çok daha fazla detaylı özellik sunacak.
  • Sunucu üzerinden otomatik güncelleme özelliği.
  • Sistem temasına göre tema değiştirme özelliği.
  • Gelişmiş saydamlık efektleri.
  • Gelişmiş 60 FPS GPU destekli animasyonlar.
Tabii bunun bir zararı olacak. Zaman yiyecek.
Ama buna değecek çünkü programın destekleyen büyük bir kitlesi var. Nazarınızda bu projeyi 1 yıldır geliştiriyorum ve geliştirmeye devam edeceğim. Sizden 1 ay süre istiyorum. Bu 1 ay içinde Gözcü öyle bir hal alacak ki ne olmuş diyeceksiniz.

Evet açıklamam bu kadar arkadaşlar. Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyorum 😊.
Gözcü programını 1500 kişi mi kullanıyor? Sadece Technopat içinde mi yoksa başka forumlarda da paylaşmış mıydınız? Ben Gözcü programını 3-4 aydır yapıyorsunuz sanmıştım, 1 yıl olmuş. Yolunuz açık olsun :).

Yok hocam geliştirmek değil, Defender Control tarzı bir program içine gelebilir diyorum.

Olabilir ama o zaman programı virüs olarak görür AV'ler.

Gözcü programını 1500 kişi mi kullanıyor? Sadece Technopat içinde mi yoksa başka forumlarda da paylaşmış mıydınız? Ben gözcü programını 3-4 aydır yapıyorsunuz sanmıştım, 1 yıl olmuş. Yolunuz açık olsun :).

Sadece sosyal değil. Ben 1500 dediğime bakmayın o sayı çok daha yüksek 😁.
Hocam modern olan çoğu Launcher'larda genellikle köşeler yumuşatılıyor siz de öyle bir şey yapabilirsiniz. Ayrıca üstteki beyaz şeriti de daha güzel bir renk yaparsanız çok güzel olur.
hocam bu tarz bir program form ile yapılabilir mi?

Yapılır ancak yazılım bilginiz olmalı bayağı.

Olabilir ama o zaman programı virüs olarak görür AV'ler.

Sadece sosyal değil. Ben 1500 dediğime bakmayın o sayı çok daha yüksek 😁.

Yolunuz açık olsun hocam. Daha fazla kişiye ulaşın inşallah 👍 :).

H

Biliyordum! Bir gün etiketleneceğimi biliyordum!
Elinize sağlık hocam. Benim çok hoşuma gitti.

Yolunuz açık olsun hocam. Daha fazla kişiye ulaşın inşallah 👍 :).

Yayıncılara göndermeyi düşünüyorum programın sürümünü. Daha fazla sponsor bulup kendi şirketimi kuracağım. Ayrıca güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı