Gözcü programının gelişimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen öyle. Ama bence bu sefer oldu :D.

Hocam mesela GPU bölümü hata aldı ise GPU bölümünün arkasında kalan tüm kısımlar hata alıyor. Onu çözüyorum artık zamanı geldi.

Custom arka plan yapma izni verir mi?
Gereksiz bir şey ama güzel olur:D
bir de tray alanına düşecek şekilde bir kullanım düşünebilirsiniz. Üzerine imleci getirince işelmci sıcaklığı vs gösterir.
Loglama özelliği var mı bilmiyorum ama yoksa düşünebilirsiniz.

Olabilir hocam güzel fikir.

Hocam mesela GPU bölümü hata aldı ise GPU bölümünün arkasında kalan tüm kısımlar hata alıyor. Onu çözüyorum artık zamanı geldi.

Olabilir hocam güzel fikir.

Hocam OC yapmak için de bir güncelleme yaparsanız çok güzel olur. Ben OC falan yapmam da sosyalde yapan çok.

Evet hocam bazı bölümler de RAM slotları vs. boş gösterebiliyordu. Yapacağınız en büyük güncelleme bu sanırım.

1 ay aşırı kısa bile. Sonuna kadar destek veriyorum hocam, sizin sayenizde RAM'lerimin 2x4 olduğunu öğrendim.

Normalde her açtığın "Gözcü" konusunu gördüğümde bakmıyordum bile. Bundan 1 hafta açtığın konuya en sonda bi' bakayım dedim. Programı indirdim arayüzü ve verdiği bilgiler gayet hoşuma gitti. Ellerine sağlık. Kullanıyorum 👍

hocam oyun hakkında bir fikriniz var mı? Nasıl olacak? Hikayeli mi, Online mı?

Oyun Online düşünüyorum. Böyle 4 kişilik 2 takım olan bir oyun düşünüyorum.
Normalde her açtığın "gözcü" konusunu gördüğümde bakmıyordum bile. Bundan 1 hafta açtığın konuya en sonda bi' bakayım dedim. Programı indirdim arayüzü ve verdiği bilgiler gayet hoşuma gitti. Ellerine sağlık. Kullanıyorum 👍

Siz v1.7.0.0 gelsin onu görün. Geliyor gönlümün efendisi az kaldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı