Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam şşşşşt mining falan atmayın PC'ye daha yeni formatladık. Vallahi bir beddua ederim bırak yazılım dilini Türkçeyi unutursun.
Galiba 90+5 golü oluyor. 🤭 Şaka bir yana böyle bir projeyi neden miningle bitirmek istesin? En son 5000+ üzeri bir kod satırından bahsediliyordu.
@Eray T hocam Almanca da eklemek ister miydiniz? Yaparım çevirisiniz her şeyin.
Geliştirme bittiğine göre böyle bir şey olmaz diye düşünüyorum.

@Eray T hocam Almanca da eklemek ister miydiniz? Yaparım çevirisiniz her şeyin.

Hocam geçti artık. Yine de teşekkür ederim düşünceniz için.

Galiba 90+5 golü oluyor. 🤭 Şaka bir yana böyle bir projeyi neden miningle bitirmek istesin? En son 5000+ üzeri bir kod satırından bahsediliyordu.

1616437185729.png

Hocam hakkınızda hayırlısı olsun. Her zaman destekçinizim, arkanızdayım. Emeğinize sağlık. 🤝
Hocam valla bundan sonra AIDA64 kullanmıyorum da. Trojan mı var sanki orada?Eki Görüntüle 935603
Adı sanı hiç duyulmamış 1 tane antivirüs uyarı vermiş sadece. False-Positive olduğu bariz ortada. Rahat olun. :D

Hocam eğer hepten bittiyse ve update almayacaksa bence kodları açın.
En azından geliştiricilerin işine yarar.
Peki burada program paylaşmaya devam edecek misiniz ?

Hocam bitti diye paylaşmaması gerektiğini düşünüyorum yoksa piyasa Gözcünün kopyası kaynar bir çoğu virüslü olur.
Hocam hakkınızda hayırlısı olsun. Her zaman destekçinizim, arkanızdayım. Emeğinize sağlık. <3

Adı sanı hiç duyulmamış 1 tane antivirüs uyarı vermiş sadece. False-Positive olduğu bariz ortada. Rahat olun. :D

Eray hoca yoksa bizi mi gözetliyor? 🧐

Geliştirme bittiğine göre böyle bir şey olmaz diye düşünüyorum.
Bi söz vardır; bir şey ücretsiz ise ürün sizsiniz...

• Beğen
İfadeler: Pmw
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı