Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorum yap demişsin yaptım. C# biliyorum sensörleri okutma kodunu öğrenerek yaparım fakat bu tarz bir program işime yaramaz.

Bu program C# gibi basit bir dil kullanmıyor C++ ile sistemin çekirdeğinden tüm sistemlerde kusursuz çalışan bir program yap getir yorumlıyayım bende sağdan soldan dil öğrenip burada emek gösterilen bir programa böyle yorum yapmanız gerçekten içler acısı.
Renkleri bizim seçimimize bırakırsanız çok daha iyi olur.

Hatta 2-3 yazı fontu da ekleyebilirsiniz eğer oluyorsa.
Önerilerinize açığım söyleyebilirsiniz.

Bu program C# gibi basit bir dil kullanmıyor C++ ile sistemin çekirdeğinden tüm sistemlerde kusursuz çalışan bir program yap getir yorumlıyayım bende sağdan soldan dil öğrenip burada emek gösterilen bir programa böyle yorum yapmanız gerçekten içler acısı.

Önerilerinize açığım söyleyebilirsiniz.

Programlamayı sırf artistlik olsun diye öğrenmeniz C++ ovv zor dil C# haha basit ezik dili hahaha demeniz gerçekten acı olan şey.

Programlamayı sırf artistlik olsun diye öğrenmeniz C++ ovv zor dil C# haha basit ezik dili hahaha demeniz gerçekten acı olan şey.

Sizle bilgi yarışına girmeyeceğim, insanlara faydalı olsun diye yerli yazılım geliştiriyorum. Kullanmak istemiyorsanız kullanmazsınız, bu kadar basit.

Böyle birşey ifade etmiyor. Bakış açısınız farklı, adam yaptığı emeği bize sunuyor. Bazı, emekler kötü çıkıyor ama sonuçta bir gayret görüyoruz. Gayret bile büyük başarı. Tonlarca kişi var böyle uygulama yapamayan.

Yabancı yaparsa "efsane bir program" biz yaparsak "gereksiz bir program". Anlıyorum seni.

Yorum yap demişsin yaptım. C# biliyorum sensörleri okutma kodunu öğrenerek yaparım fakat bu tarz bir program işime yaramaz.
Bu bilgileri çok azını herhangi bir sensorü okutarak alabilirsin. Arkadaş ManagementObject okutarak alıyor olmalı bilgileri.

Bu bilgileri çok azını herhangi bir sensorü okutarak alabilirsin. Arkadaş managementobject okutarak alıyor olmalı bilgileri.

Nesne tabanlı olarak bir algortimaya tabii tutuyorum direk sistem bilgileri çekmeme izin vermiyor.

1603637840674.png

1300 satır kod ile çalışıyor.

Eleştiriye yanıt "sen yap da görelim" olmamalı.

Doğru biraz yanlış ifade etmiş olabilirim burada kimseye zorla kullanın diye bir şey demedim yaklaşık 5 tane sürüm paylaştım hiçbirinde zorla kullanın indirin demedim, ben kendi milletimizin yapabileceğine inandığım için tek başıma böyle bir program geliştirdim ve böyle yorum yapılmasında insanın hevesini kaçırıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı