Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ya işlemciniz 2 çekirdek ise?
Evet 2 çekirdek ama 2 thread değil :). Hyper Threading var yani işlemcide.
Mantıksal işlemciler 4 yazıyor. Amacım zaten uygulamaya çamur atmak falan değil, çünkü eğer uygulama bu sorun çözülmeden yayılırsa hatalı olmaması için dillendiriyorum bu sorunu.

1618303147058.png

Hocam ellerinizden öpüyorum vallahi. MX ekran kartındaki sorun kalkmış ortadan. Batarya sağlığı olayı ayrı bir güzel olmuş ve doğru gösteriyor. Batarya yıpranma oranı %98 idi tam da o oranda gösterdi. Aynen devam edin sayın hocam. Ellerinize sağlık. Ama söyleyeceğim tek bir eksik var.

Bilmiyorum bende mi oluyor bu sadece ama. Laptopumda Dual Channel RAM bellek var. Ama sadece 1.slota takılı olan Micron RAM belleğin verilerini gösteriyor. 2 takılı olan Kingston RAM belleğe ait verileri göstermiyor. Onun dışında mükemmel olmuş hocam, ellerinize sağlık.

Ayrıca yavaşlayın biraz ya jet uçağı uçurmayın :)

Size düzelteceğim demiştim.

Evet 2 çekirdek ama 2 thread değil :). Hyper threading var yani işlemcide.
Mantıksal işlemciler 4 yazıyor. Amacım zaten uygulamaya çamur atmak falan değil, çünkü eğer uygulama bu sorun çözülmeden yayılırsa hatalı olmaması için dillendiriyorum bu sorunu.

Eki Görüntüle 972065

Kontrol edeceğim hocam.

Hocam, bu arada GPU sıcaklığı bölümünde İntel'i göremedim, benim ekran kartım İntel HD Graphics 4000, "Gözcü" üzerinden sıcaklığını ölçmenin bir yolu var mı?
Ekran Görüntüsü (87).png

Sağ olun hocam. Amaç baltalama değil eksik varsa gösterip mükemmele yaklaştırmak.

Hocam zaten baltalama gibi bir şey söz konusu değil. Hata söylemeniz benim işime geliyor.
Hocam, bu arada GPU sıcaklığı bölümünde Intel'i göremedim, benim ekran kartım Intel HD Graphics 4000, "gözcü" üzerinden sıcaklığını ölçmenin bir yolu var mı?Eki Görüntüle 972082

Dahili GPU sıcaklık ölçemiyoruz şu an.

Harika olmuş hocam. Gelmişken yaptığım capsleri de atayım bari :D.

1618303491453.png
1618303499489.png
(!) olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

Eyvah, bataryasının ömrü çok az kalmış! Elveda i3 Laptop'um.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı