Gözde uçan siyah şekiller

Güneşli havalarda dışarı çıktığında daha çok oluyor mu?
Evet.
Size tavsiyem bir göz doktoruna görünüp durumu anlatın çoğu insan da bu karıncalanmalar oluyor yanlış hatırlamıyorsam proteinin fazla olmasın dolayı olan bir olay bu ancak bazı insanlar da gerçekten bu durumun hastalığı olabiliyor ve sonucu körlüğe kadar gidebiliyor tabi ki bu durumu endişe yaratsın diye söylemiyorum ancak doktora gözükmekte fayda var.
Doktora gittim burayada yaşayanları görmek amacıyla konu açtım. Teşekkürler tavsiyeniz için.

Aynı sorun bende de var. Doktor tehlikeli bir şey olmadığını söyledi. Sende gitmişsin. Önemli bir şey yok demek ki. Ama sinir bozucu olabiliyor. Garip olanı bende 1 ay öncesine kadar hiç yoktu bunlar.
Bir anda başlıyor zaten. Önceden başladıysa da dikkat edince farkına varmış olabilirsin. Küçükkende görürdüm ama 1-2 gün sonra kaybolurdu. Bu sefer kaldılar. Alışmak gerek. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı