Gözlük çok rahatsız ediyor

MhtEren29

Picopat
Daha fazla  
Gözlük kullanıyorum ve beni rahatsız ediyor örnek vermek gerekirse: Camların bir süre sonra çizilmesi veya kirlenmesi. Bunlar normal şeyler belki ama benim görüş açım kirlendiğinden rahatsız ediyor ayrıca gözlüğüm takılıyken yanlarına çok odaklanıyorum yani çerçeveye bu da beni rahatsız eden bir durum her şeyi normal bir şekilde görmek istiyorum (lens hariç) gözlük numara 3-75 bu durumu yaşaylanlar bana tavsiye verirse mutlu olurum.

Gözlük kullanıyorum ve beni rahatsız ediyor örnek vermek gerekirse: Camların bir süre sonra çizilmesi veya kirlenmesi. Bunlar normal şeyler belki ama benim görüş açım kirlendiğinden rahatsız ediyor ayrıca gözlüğüm takılıyken yanlarına çok odaklanıyorum yani çerçeveye bu da beni rahatsız eden bir durum her şeyi normal bir şekilde görmek istiyorum (lens hariç) gözlük numara 3-75 bu durumu yaşaylanlar bana tavsiye verirse mutlu olurum.
Hocam selamlar, gözlük silme bezleri var, bende 7-8 yıldır gözlük kullanıyorum ve kirlenmesinden rahatsızım, gözlük silme bezi ile siliyorum. Çerçeve durumu için sürekli karşıya odaklanacak bir şeyler yaparsanız alışırsınız muhtemelen.

Çok küçük çerçeveli olanlar ya da neredeyse çerçevesi gözükmeyen gözlükler var.

Çizik ve kirlenmeye gelecek olursak pek önüne geçilemez çizik için önerim üstünüze çok fazla sürmeyin silmek için o şekilde çizilebiliyor.

Çok küçük çerçeveli olanlar ya da neredeyse çerçevesi gözükmeyen gözlükler var.

Çizik ve kirlenmeye gelecek olursak pek önüne geçilemez çizik için önerim üstünüze çok fazla sürmeyin silmek için o şekilde çizilebiliyor.
Hocam çerçeve genel olarak iyi silme olayı bezem veya gözlük mendiline siliyorum ama yinede toz oluyor.

A101'de gözlük camı temizleme mendili var, cam gibi yapıyor. Hem telefonumun ekranını hemde gözlüğümü onunla silerim. Hiç iz bırakmaz.

Geri
Yukarı