Gözlük ile PC başında 4 saat oturunca başım ağrıyor

SalihReizz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Gözlük kullanırken PC veya telefonda 4-5 saat vakit geçirsem, akşama kadar başım ağrıyor. Bunun için ne yapabilirim? Gözlüğü çıkarıp öyle kullansam bu sefer de hiçbir şey göremiyorum. Monitörle aramda bayağı mesafe de var. Millet 15 saat PC başında oturuyor ancak hiçbir olmuyor neden böyle oluyor anlamıyorum ki.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba,
Gözlük kullanırken PC veya telefonda 4-5 saat vakit geçirsem, akşama kadar başım ağrıyor. Bunun için ne yapabilirim? Gözlüğü çıkarıp öyle kullansam bu sefer de hiçbir şey göremiyorum. Monitörle aramda bayağı mesafe de var. Millet 15 saat PC başında oturuyor ancak hiçbir olmuyor neden böyle oluyor anlamıyorum ki.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Herkesin bünyesi farklı hocam. Eğer sizin sınırınız 3 saatse zorlamaya gerek yok.

Mavi ışık göz ve baş ağrısına neden olabiliyor. Mavi ışığı filtreleyen gözlük almanı öneririm. Veya oturduğun koltuk rahat değilse boyun ağrısı yapabilir. Boyun ağrısı da baş ağrısını tetikleyebiliyor. Bilgisayar kalitesinden çok oturduğun koltuk daha çok önemlidir benim gözümde. O yüzden koltuğa vereceğim parayı hiç acımam.

Yeni konular

Geri
Yukarı