Gözlükten kurtulmak istiyorum

ronaldofanboy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce GTX 1050 Ti, Ryzen 5 Pro 4650g 8 GB RAM (single channel) 2400 Mhz, B450M Pro M2 Max 480 GB SSD
Arkadaşlar ben miyopum ve bu gözlüğü birakmak istiyorum resmen hayatımı kararttı bu gözlük artık. Ne yapacağımı bilemedim Technopat Sosyal'de yardım aramaya başladım bana birkaç öneri verin gözlüğü bırakmak için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben miyopum ve bu gözlüğü birakmak istiyorum resmen hayatımı kararttı bu gözlük artık. Ne yapacağımı bilemedim Technopat Sosyal'de yardım aramaya başladım bana birkaç öneri verin gözlüğü bırakmak için.

Lens alabiliyorsan lens alabilirsin ama daha zahmetli iş lens. Gözlük niye hayatini kararttı ki?

Teşekkür ederim ama 18 yaşından küçüklere lazer ameliyatı yapmıyorlar ben orta 3'um.
Laser ameliyatı olmanı tavsiye etmem. Gözlük takan göz doktoru gördüm ama laser ile gözümü çizdirdim diyen göz doktorunu görmedim bu zamana kadar. Laser ile Korneanı çizdikleri için bu işlemden bir daha geri dönüşü olmuyor. Lens kullanmanı ya da sevebileceğin bir gözlük çerçevesi bulmanı tavsiye ederim.

Gözlük kullanmak o kadar kötü bir şey değil aslında neden kullanmak istemiyorsun? Orta 3 isen lens kullan.

Gözlük takmak iyi bir şey değil gözünün bozulması kötü bir şeydir.
Laser ameliyatı olmanı tavsiye etmem. Gözlük takan göz doktoru gördüm ama laser ile gözümü çizdirdim diyen göz doktorunu görmedim bu zamana kadar. Laser ile Korneanı çizdikleri için bu işlemden bir daha geri dönüşü olmuyor. Lens kullanmanı ya da sevebileceğin bir gözlük çerçevesi bulmanı tavsiye ederim.
Ameliyat olanların gözü iyileşiyor muş ama

Lens alabiliyorsan lens alabilirsin ama daha zahmetli iş lens. Gözlük niye hayatini kararttı ki?

Lense geçmeyi düşünüyorum gözlük neden hayatımı kararttı diye sorarsan şu anda istediğim bir sporu düzgün yapamıyorum ve bu meslek seçimimde'de sorun çıkaracak.
Benim eniştemin tanıdığı bir göz doktoru var. Doktor da gözlüklüymüş. Eniştem ona "lazer ameliyatı gerçekten işe yarıyor mu?" diye sormuş. Doktor; gerçekten mantıklı bir yol olsa biz neden gözlük takalım? Demiş.

Vallahi imkanım olursa olacağım ameliyat.

Yeni konular

Geri
Yukarı