Gözümde siyah bir şeyler uçuyor

acar92

Hectopat
Herkesin gördüğü şeffaf şekiller değil de böyle geçekten gri-siyah gibi kendini belli eden bir şeyler görüyorum. bu şekiller hep değişiyor iki gözümde astigmat gözlük kullanıyorum bu ciddi bir şey midir? 18'ime geldiğimde hemen ameliyat olacağım diye seviniyordum ama bu şey çıktı.

Özellikle okulda ders esnasında, beyaz duvarlarda görüyorum ona bakmaya çalışınca göremeden hemen kayıyor.

Herkesin gördüğü şeffaf şekiller değil de böyle geçekten gri-siyah gibi kendini belli eden bir şeyler görüyorum. bu şekiller hep değişiyor iki gözümde astigmat gözlük kullanıyorum bu ciddi bir şey midir? 18'ime geldiğimde hemen ameliyat olacağım diye seviniyordum ama bu şey çıktı.

Özellikle okulda ders esnasında, beyaz duvarlarda görüyorum ona bakmaya çalışınca göremeden hemen kayıyor.
Göz doktoruna git.

Ailene falan danıştın mı yada bir doktora falan gittiniz mi ? Bence ailene sor doktora falan git.

evrimagaci.org_public_content_media_cac70d86532bd2c6e0d06deaea1e6e06.jpg

Bunun gibi mi?
Eğer bunlar gibiyse sorun yok. Bu herkeste olabilir.

Merhaba eğer ki çok rahatsız ediyorsa ciddi bir şey olabilir. Bence bir doktoro baş vurun ciddi bir hastalıksa şimdiden tanı konulabilir ve çözümler aranabilir. Geçmiş olsun iyi dikelerimle :)

Merhaba eğer ki çok rahatsız ediyorsa ciddi bir şey olabilir. Bence bir doktoro baş vurun ciddi bir hastalıksa şimdiden tanı konulabilir ve çözümler aranabilir. Geçmiş olsun iyi dikelerimle :)

Göz doktoruna git.

Ailene falan danıştın mı ya da bir doktora falan gittiniz mi? Bence ailene sor doktora falan git.

Arkadaşlar acaba bu uyku düzeni yüzünden olabilir mi çünkü gerçekten leş bir uyku düzenim var derste uyuyakalıyorum artık o derecede.

Tam astigmat var mı diye soracaktım yazmışsın.
Bunlar kalıcı mallesef. Basın aldığı darbeler sonucu kopan kılcal damar parçası vb şeyler. Sıvının içinde dolaşıyor bazen sana denk geliyor. Çok mı engel oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı