Gözümde tomurcuk var

yunustc4

Centipat
Daha fazla  
2 gün önce gözümün altındaki kemik ağrıyordu, 1 gün önce hafif şişlik vardı bugün ise fotoğrafta göründüğü gibi çok şişlik var bunun sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• IMG_20231011_215510_527.jpg
    IMG_20231011_215510_527.jpg
    86,4 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20231011_215513_807.jpg
    IMG_20231011_215513_807.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 63
Bende bunun dışarıda olanından çıkıyordu. Bir şey yapmamak lazım. Sürekli elleme ve bir pamukla sıcak su pansumanı yap. Doktor bana böyle demişti. 1 2 haftada da geçmişti. At dirseği olarak geçiyor olması lazım halk dilinde.

Bende bunun dışarıda olanından çıkıyordu. Bir şey yapmamak lazım. Sürekli elleme ve bir pamukla sıcak su pansumanı yap. Doktor bana böyle demişti. 1 2 haftada da geçmişti.
Tabii sendeki farklı bir şeyde olabilir en iyisi doktora görünmek.

Çayı ısıtın sonrasında ya çayın ılık hale gelmesini ya da birinden pamuğu bastırıp üflemesini isteyin ve onu gozunuze koyun aralikli sekilde(bende boyle yapinca geciyordu)

Çayı ısıtın sonrasında ya çayın ılık hale gelmesini ya da birinden pamuğu bastırıp üflemesini isteyin ve onu gozunuze koyun aralikli sekilde(bende boyle yapinca geciyordu)

Ben yaptım, bil bakalım ne oldu? Gözüm enfeksiyon kaptı, iki gün iltihap aktı gözümden, acile gittim adam bana alerji ilacı verdi, bi halta yaramadı. Bende gittim sağlık ocağına, baktı gözüme dedi - bu doktor mal mı sana alerji ilacı veriyor.
Sonrasında bana viskoz göz damlası verdi, iki güne düzeldim.

Bu da böyle bir hikayeydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı