Goldmaster RC-451 direksiyon seti sürücüsü

tolgaburakkaya

Zeptopat
Merhaba arkadaşlar uzun süredir internette Goldmaster RC-451 direksiyon setim için driver arıyordum fakat hem markasından hem de eskiliğinden dolayı driverı bulamamıştım. Dün CD yığınlarımın arasında orijinal driver CD'sini buldum ve çok mutlu oldum. Forumlarda başka arayanlar da olduğunu düşünerekten CD içeriğini kopyalayıp upload ettim. Umarım birinizin işine yarar. CD'nin içeriğinde setup.exe adlı dosya ve manual PDF'i bulunuyordu. Lazım olana PDF'i de upload edebilirim. İyi Sosyaller.

VirusTotal analizi: VirusTotal

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu direksiyon setini alacaklara, kesinlikle ama kesinlikle önermiyorum. Bedava verseler bile almayın, kardeşim ufak bir hareketinde bile algılamıyor tır direksiyonu mu çeviriyorsun? İşte direksiyon setim olsun 600-700 veririm demeyin paranız araya gider. Ama yine ekliyeyim, driver için teşekkürler hoca.

Bu direksiyon setini alacaklara, kesinlikle ama kesinlikle önermiyorum. Bedava verseler bile almayın, kardeşim ufak bir hareketinde bile algılamıyor tır direksiyonu mu çeviriyorsun? İşte direksiyon setim olsun 600-700 veririm demeyin paranız araya gider. Ama yine ekleyeyim, driver için teşekkürler hoca.

Rica ederim üstad. Direksiyon setini ben 6-7 yıl önce almıştım hatta belki de 8'dir. Artık piyasada sıfırının dahi bulunacağını düşünmüyorum zaten fakat yanlışım varsa düzeltin. Halihazırda elinde olup da kullanmak isteyenler için driverını paylaşayım dedim. Önerme konusunda, ben de önermiyorum. Zamanının teknolojisi için çok güzeldi fakat artık biraz fazla eski. Elimde olduğu için kullanıyorum işimi görüyor.

Kurdurmuyor windows engelliyor.
evet bana da öyle oldu, onun bir çözümü var. YouTube'dan videolu anlatım bulabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar uzun süredir internette Goldmaster RC-451 direksiyon setim için driver arıyordum fakat hem markasından hem de eskiliğinden dolayı driverı bulamamıştım. Dün CD yığınlarımın arasında orijinal driver CD'sini buldum ve çok mutlu oldum. Forumlarda başka arayanlar da olduğunu düşünerekten CD içeriğini kopyalayıp upload ettim. Umarım birinizin işine yarar. CD'nin içeriğinde setup.exe adlı dosya ve manual PDF'i bulunuyordu. Lazım olana PDF'i de upload edebilirim. İyi Sosyaller.

VirusTotal analizi: VirusTotal
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yönetici bu programı çalıştırmanızı engelledi sorunu çözümü.

Geri
Yukarı