Golf 7.5 vs Mazda 3

rodya1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir konu açmıştım Kuga maalesef satılmış. Ama bu sefer de golf 7.5 (bütçeyi biraz aşıyor) buldum R paket değil highline 2020 60 binde opsiyon olarak artısı yok sadece arka tampon boyalı başka hiçbir şey yok. Mazda 3 Full paket Bose ses sistemi hoşuma gitti donanım olarak güzel ancak Golf'un 7.5'daki farları ve donanımı da iyi, Volkswagen kalitesi bilinir tabii. Golf benzinli 1.4 TSI Mazda 1.5 dizel ne derseniz hangisi daha iyi olur sizce?

Bir konu açmıştım Kuga maalesef satılmış. Ama bu sefer de golf 7.5 (bütçeyi biraz aşıyor) buldum R paket değil highline 2020 60 binde opsiyon olarak artısı yok sadece arka tampon boyalı başka hiçbir şey yok. Mazda 3 Full paket Bose ses sistemi hoşuma gitti donanım olarak güzel ancak Golf'un 7.5'daki farları ve donanımı da iyi, Volkswagen kalitesi bilinir tabii. Golf benzinli 1.4 TSI Mazda 1.5 dizel ne derseniz hangisi daha iyi olur sizce?
Satmayacaksan Mazda satacaksan Golf. Mazda kalite sağlamlık olarak çok daha üst seviyede, bir de niş bir araba olduğundan özel hissettiriyor.

Golfü alman daha mantıklı olacaktır (Özellikle de araba ağırlıklı olarak şehir içi kullanılacaksa). Piyasası daha hareketli, servis ve parça ağın geniş ve iyi bakarsan başını ağrıtmayacaktır. Mazda'nın 2. El piyasaları zayıftı bir de üstüne Mazda'nın Türkiye'den çekilmesiyle beraber Mazda Almak pek mantıklı olmaz.

Bir konu açmıştım Kuga maalesef satılmış. Ama bu sefer de golf 7.5 (bütçeyi biraz aşıyor) buldum r paket değil highline 2020 60 binde opsiyon olarak artısı yok sadece arka tampon boyalı başka hiçbir şey yok. Mazda 3 Full paket Bose ses sistemi hoşuma gitti donanım olarak güzel ancak Golf'un 7.5'daki farları ve donanımı da iyi, Volkswagen kalitesi bilinir tabii. Golf benzinli 1.4 TSI Mazda 1.5 dizel ne derseniz hangisi daha iyi olur sizce?

Hiç düşünmeden direk golfü tercih ederim şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı