Golf V GTI alternatifi

BMW 1'in hangi modelini kastediyorsun? A180 AMG SPORT bile Golf MK5 GTI'ın stock 2.0L 197 HP motoruna ayar veremez. Bilmeden konuşmayalım.
BMW 1 ve A180 premium araçlar, bunlar aynı segmentteki rakiplerinden kalite olarak ayrılıyor. Golf C HB sınıfında iyi bir araç.

Dolu araba sayarım sana o yanlarında hurda kalır. CLA 45 AMG akar 360 HP. Yer roketi yeni kasa TYPER modelini çıtır çıtır yer. Otomatik olması yeter. Yeni kasalardan Golf GTI iyidir. 220 HP 0-100 6.5 SN civarı.

BMW 1 ve A180 premium araçlar, bunlar aynı segmentteki rakiplerinden kalite olarak ayrılıyor. Golf C HB sınıfında iyi bir araç.
Ya ben burada kime ne anlatıyorum, adam bana Premium diyor. İkisi de C segment, kulvar olarak "Premium" sıfatıyla ayrılıyor. İç dizayn ve dizaynda kullanılan materyal kalitesi zaten o iki araçları Premium yapıyor. Premium'da da seçicilik söz konusu, hadi BMW 1 Series ok, tabii sizin gibi insanlar varolduğu sürece modifikasyon görmüş Renault motorunu Merco'ya takıp hitap ettiği alıcıdan 200-300 bin TL koparmak Mercedes ve BMW gibi büyük firmalar için en güzel sazan.avi. BMW veya A180 alınmaz demiyorum, performansının ne denli bir seviyede olduğunu bilip almak gerekiyor. Burada motor veriminden konuşuyoruz. GOLF GTI MK5'in fiyat ve güç olarak ne denli iyi bir araç olduğunu söylüyorum. Stock BMW 1 Series veya A180 aynı şekilde, konfor kavramında değil "hız" kavramında GOLF GTI'a rakip değil. Ayrıca Golf EuroNCAP ve Small Overlap'den her yıl 5 yıldız ile çıkar, bu güya "Premium" denip kakalanılan HB'ler gibi muadil güvenlik sistemlerine sahiptir.

Ya ben burada kime ne anlatıyorum, adam bana Premium diyor. İkisi de C segment, kulvar olarak "Premium" sıfatıyla ayrılıyor. İç dizayn ve dizaynda kullanılan materyal kalitesi zaten o iki araçları Premium yapıyor. Premium'da da seçicilik söz konusu, hadi BMW 1 Series ok, tabii sizin gibi insanlar varolduğu sürece modifikasyon görmüş Renault motorunu Merco'ya takıp hitap ettiği alıcıdan 200-300 bin TL koparmak Mercedes ve BMW gibi büyük firmalar için en güzel sazan.avi. BMW veya A180 alınmaz demiyorum, performansının ne denli bir seviyede olduğunu bilip almak gerekiyor. Burada motor veriminden konuşuyoruz. GOLF GTI MK5'in fiyat ve güç olarak ne denli iyi bir araç olduğunu söylüyorum. Stock BMW 1 Series veya A180 aynı şekilde, konfor kavramında değil "hız" kavramında GOLF GTI'a rakip değil. Ayrıca Golf EuroNCAP ve Small Overlap'den her yıl 5 yıldız ile çıkar, bu güya "Premium" denip kakalanılan HB'ler gibi muadil güvenlik sistemlerine sahiptir.
İlk önce kelimelerini düzgün seç karşında asker arkadaşın, yok terbiyesizlik yapma. İkiside C segment doğru birisi premium işte farklı bir şey mi söyledim? 200-300 bin veren sizin deyiminize göre ''sazan'' oluyor öyle mi? Modifikasyon görmüş Renault motoru diye dalga geçtiğin motor gayet sağlam ve verimli bir motor. Araç alırken kriteriniz 0-100 performansı mı ya da anlık hızlanmaları mı? Motor veriminden konuşuyorsan BMW'nin yeni M135i'de kullanılan motora bakabilirsin. Kaldı ki Golf GTI modeline rakip olarak A180'i değil A45'i alırsın. Düz 1 serisi ve A180 ile özel seri olan araç karşılaştırmaz azıcık bilgin varsa. Kaldı ki Euro NCAP testini söylüyorsun ama Golf'ün kapılarının açıldığını söylemiyorsun. 5 yıldız alması o aracı çok kaliteli mi yapar? Dieselgate gibi skandala sahip bir şirketin bu testlerde de bir oynama yapmayacağını garanti edebiliyor musun? Euro NCAP dediğiniz test belirli bir hıza kadar test ediliyor zaten o hızlarda günümüz araçlarının çoğu yeterli korumayı sağlıyor.

Golf ve Jetta'nın bu kasası inanılmaz sevimsiz ve itici geliyor bana ve çok ruhsuz araçlar. HB isteniyorsa alternatif olarak Focus ST, Megane Sport (RS) alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı