Good Old Days

1.jpg

DF diye bir kanal vardı hiç unutmam. Çok sakıncalı bir kanaldı kendisi sonra kapandı.
Evet bizim zamanımızda öyle internet, telefon yoktu. Tuşlu telefonu olan kraldı. Baya kaliteli kanallar vardı zamanına göre. Çok ilginç.

Bir de ''Balbazar'ın jilet yaprak'' saldırısı. Canlı izlemiştim. Baya etkiliydi. Hugo'ya küfreden çocuk mevzusu da vardı. Daha videosu çıkmadı. Bilmiyorum, gerçek olmayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu, şu sıralar yine üretilmeye başladı sanırım. Birkaç yıldır görüyorum. Ama benim favorim sütlü olanıydı o zamanlar. Sütlü olanı yeni serilerde üretilmedi sanırım hiç görmedim. Şölen'in şöyle alternatif bir ürünü de var.
ma-bkr-6240-min-png-319335.png

Eski Harby'e göre bir tık daha şekerli. Ama serinin hayranlarına tavsiye ederim. Bir deneyin derim. Buradan Alpella'ya da seslenmek istiyorum; neden yeni seride sadece karamellisini ürettiniz ki? Sütlüsü de çok iyiydi.

''...eskimez, eksilmez.''

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı