Google arama sonuçlarında alakasız siteler çıkıyor

Daha fazla  
Googlea herhangi bir şey arattığımda ilk başlarda sıkıntı yok. Ancak aşağılara inince başlığı benim arattırdığım ifade ile aynı ancak sitenin ismi random ve girince +18 şeyler çıkıyor ya da bir şeyler indirmeye çalışıyor. Bundan nasıl kurtulurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki Adware'dir. Eğer yoksa da herkesde aynı çıkan sonuçlardır yani sorun sizle alakalı da olmayabilir . Ne arattığınızı bilmiyoruz. Alternatif bir arama motoruna geçebilirsiniz.

Googlea herhangi bir şey arattığımda ilk başlarda sıkıntı yok. Ancak aşağılara inince başlığı benim arattırdığım ifade ile aynı ancak sitenin ismi random ve girince +18 şeyler çıkıyor ya da bir şeyler indirmeye çalışıyor. Bundan nasıl kurtulurum?

Genelde zaten aşağı doğru indikçe alakasız şeyler çıkmaya başlayabilir normal bir durum. Arattığınız şeye de bağlı tabii.

Hocam virüs taraması yapın.

Aynı sorun bende de vardı. 3 farklı cihazdan aratınca hep aynı sonuçlar çıkıyordu, sorunu Wi-Fi değiştirerek çözdüm. Wi-Fi ağında ortak IP olduğu için IP'ye saldırı tarzında bir şey düşünmüştüm. Farklı Wi-Fi'ya geçince IP değiştiği için sıkıntı olmadı. Bu arada sitelere girmeyin.

Hatta modemi açıp kapaman bile yeterli olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı