Google arama sonuçlarındaki saçma sapan siteler virüs mü?

Merhaba, Google'da herhangi bir şeyi araştırırken ilk birkaç sonuçtan sonra aşağılarda saçma sapan siteler çıkıyor. Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım ikisi de bir şey bulamadı. AdBlock da kurdum ancak değişmiyor. Örnekte Technopat Sosyal'i arattım ancak çıkan sonuçlara bakın... Bu virüs müdür? Nasıl çözebilirim?

Tarayıcı ile alakalı duruyor. Brave öneririm.

1662025242678.png

İlginç gerçekten.

Hocam aynısı bendede çıkıyor ben virüs yedim sandım halbuki bilgisayar elime geldiğinden beri kaspersky kuruludur. Tam tarama falan her şeyi yaptım düzelmemişti meğer herkeste olan bir sorunmuş. Ayrıca sakın sitelere girmeyin ben yanlışlıkla bir tanesine girdim kaspersky hemen trojan algıladı çoğu virüs.

Peki bu sitelere girince sorun olur mu? Virüs falan geçer mi telefona?
Evet yüksek ihtimalle

Hocam aynısı bende de çıkıyor ben virüs yedim sandım halbuki bilgisayar elime geldiğinden beri Kaspersky kuruludur. Tam tarama falan her şeyi yaptım düzelmemişti meğer herkeste olan bir sorunmuş. Ayrıca sakın sitelere girmeyin ben yanlışlıkla bir tanesine girdim Kaspersky hemen trojan algıladı çoğu virüs.
Hocam ben sitelere 2 kere girmiştim telefondan bir sorun çıkar mi acaba 1 tanesinde telefonda Kaspersky yüklüydü diğerini hatırlamıyorum.

Bende de aynı sorun var Android telefonumda Samsung ve Google Chrome web tarayıcılarını kullanıyorum böyle garip garip siteler geliyor, PUBG'den başka programın yüklü olmadığı bir IPad'im var onunda Google aramasına bakıyorum bu siteler orada da var yani genel bir sorun bence.

Geri
Yukarı