Google arama yapılan kelimenin reklam olarak çıkması

orhan gazi

Hectopat
Daha fazla  
Ben google üzerinden arama yapınca üst kısımda reklam çıkıyor ve ben bundan çok rahatsız oluyorum. Bunları engellemeyi denedim ama çözüm bulamadım belki başına gelen veya çözümünü bilenvarsa ayrdımcı olabilir mi ?

lE5GAE.png

Burda resim olarak var sorunumu anlamayan varsa ordan bakarak ne demek istediğimi anlayabilirler. Vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki herhangi bir eklenti ile engelleyebilir miyiz?

Tabii ki. Programlama bilgin varsa virüse özel bir eklenti yazıp engelleyebilirsin. Hey, ama bir saniye, zaten yazılmış olanları yukarıda önermişiz...

kardeşim çözüldüyse çözüldü koysaydın iyi olurdu şimdi bende aynı sorunu yaşıyorum da daha çok yardımcı olması açısından.
Ben google üzerinden arama yapınca üst kısımda reklam çıkıyor ve ben bundan çok rahatsız oluyorum. Bunları engellemeyi denedim ama çözüm bulamadım belki başına gelen veya çözümünü bilenvarsa ayrdımcı olabilir mi ?

Eki Görüntüle 194746

Burda resim olarak var sorunumu anlamayan varsa ordan bakarak ne demek istediğimi anlayabilirler. Vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.
Kardeşim keşke çözülüp çözülemediğini belirtseydin. Şimdi bende aynı sorunla uğraşıyorum da daha fazla yardımcı olması açısından diyorum.

Kardeşim keşke çözülüp çözülemediğini belirtseydin. Şimdi bende aynı sorunla uğraşıyorum da daha fazla yardımcı olması açısından diyorum.
Kendi konunuzu açın. Yukarıda önerilenleri de deneyebilirsin.

Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım. Yukarıda bahsedilen her şeyi yaptım ama hiçbiri www.googleadservices.com denen virüsü temizleyemedi bende format attım ve şu anda düzeldi.
Yalnız format atarken ISO'yu falan virüssüz bir bilgisayara indirip virüssüz bir bilgisayarda USB'ye yazdırın derim çünkü virüs o USB'ye de bulaşır mı emin değilim ama risk almaya değmez. Bence kesinlikle farklı bir bilgisayarda yapılmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı