Google aramalarında web sitenin ikonu değişmedi

khalannz7

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Sitemizi komple değiştirdik, içeriğini, Favicon'unu, her şeyini başka bir firmaya taşıdık. Ama Google aramalarında hala eski şekilde gözüküyordu. Zamanla botlar düzeltir dedim ve sitenin açıklaması ve başlık falan yeni güncel haline döndü ama favicon hala eskisi gibi. Nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Search console'den bir sayfanızın linkini tekrar gönderip yeniden dizine eklenmesini / güncellemesini isteyin. Site linkini gönderin bizde eski ve yeni favicon'u kontrol edelim.

Merhaba. Sitemizi komple değiştirdik, içeriğini, Favicon'unu, her şeyini başka bir firmaya taşıdık. Ama Google aramalarında hala eski şekilde gözüküyordu. Zamanla botlar düzeltir dedim ve sitenin açıklaması ve başlık falan yeni güncel haline döndü ama favicon hala eskisi gibi. Nedeni nedir?

Biraz zamana ihtiyacı var.

Search console'den bir sayfanızın linkini tekrar gönderip yeniden dizine eklenmesini / güncellemesini isteyin. Site linkini gönderin bizde eski ve yeni favicon'u kontrol edelim.
Hocam ben sanırım eski sitemizde search console hesabı açıştım, sonra siteyi değiştirince (içeriğini) bir daha açtım galiba emin değilim ondan olabilir mi?

Biraz zamana ihtiyacı var.

Hocam beklerim hiç önemi yok ama aramalarda gözüken ismi, açıklaması falan değişince o değişmeyince bir sorun mu var diye merak ettim. Yaklaşık 2 hafta geçti değiştirdiğimizden beri.

Yeni konular

Geri
Yukarı