Google Chrome 60 FPS video donuyor

himsey

Hectopat
Evet uzun bir süre boyunca Firefox kullandım fakat YouTube videolarında 60 FPS'in tadını Firefox tam vermiyor. O yüzden Chrome'a geçmeye çalıştım fakat Chrome YouTube videolarında donuyor ses devam ediyor fakat video görüntüsü donuyor yani internette sıkıntı yok beyaz çizgi gidiyor, seste sıkıntı yok fakat görüntü donuyor. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar özellikleri nedir?Videolar sıkıştırılmış olduğu için işlemci zayıf kalıyor olabilir.

Bilgisayarın aşırı ısınıyorsa videolar çözünürlüğe bağlı olarak donabiliyor. Benim eski laptopta da 1080p video izlenmiyor. Büyük ihtimalle aşırı ısındığı için. İşlemci gücüyle alakası olduğunu sanmıyorum.

Firefox kullanıyorum. YouTube videolarında 4K 60 FPS sorunsuz akıcılıkta izliyorum. Donanımsal etsiklikten dolayı bu sorunu yaşıyorsunuz sanırım.

Bilgisayar özellikleri nedir?Videolar sıkıştırılmış olduğu için işlemci zayıf kalıyor olabilir.
Bilgisayarın aşırı ısınıyorsa videolar çözünürlüğe bağlı olarak donabiliyor. Benim eski laptopta da 1080p video izlenmiyor. Büyük ihtimalle aşırı ısındığı için. İşlemci gücüyle alakası olduğunu sanmıyorum.
Firefox kullanıyorum. YouTube videolarında 4K 60 FPS sorunsuz akıcılıkta izliyorum. Donanımsal etsiklikten dolayı bu sorunu yaşıyorsunuz sanırım.
Sistemim bu:
Operating System
Windows 10 Pro 64-bit
CPU
AMD Athlon II X2 445
Regor 45nm Teknoloji
RAM
8,00GB İkili-Kanal DDR3 @ 597MHz (7-7-7-19)
Motherboard
MSI 760GM-P21(FX) (MS-7641) (CPU1) 51 °C
Graphics
ASUS VS197 (1366x768@60Hz)
2047 MBNVIDIA GeForce GT 1030 (MSI) 50 °C
Storage
465GB Seagate ST3500312CS ATA Device (SATA ) 41 °C
Optical Drives
DiscSoft Virtual SCSI CdRom Device
Audio
Realtek High Definition Audio

Firefox olayında ise anlatmak istediğim, yani Firefox o 60 fps hissini vermiyor.
Isınma durumu yok, daha yeni temizledim kasayı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı