Çözüldü Google Chrome başlangıç anında reklam

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TalhaM

Decapat
Daha fazla  
Herhangi bir güncelleme veya yeni bir dosya indirmememe rağmen bilgisayarımı her açtığımda Google Chrome'dan World of Tanks reklamı açılıyor. Windows Defender ile tarattığımda bir şey bulmadı. Şahsen bu konuda titiz biriyimdir yeni bir dosya indirmemiştim de.

Çözüm
Malwarebytes indirip taratın, kayıt defterinize işlemiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Malwarebytes indirip taratın, kayıt defterinize işlemiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki ilk adımı yaptım ve sorun çözüldü ancak sebebini öğrenebilir miyim çünkü bir anda olacak bir şey değil gibi duruyor? Ayrıca zararlı olma ihtimali var mı?

Videodaki ilk adımı yaptım ve sorun çözüldü ancak sebebini öğrenebilir miyim çünkü bir anda olacak bir şey değil gibi duruyor? Ayrıca zararlı olma ihtimali var mı?

Evet indirme yaparken aniden karşınıza çıkabilir, galiba crack (korsan) bir oyun indirmişsiniz ve size bir adware virüsü bulaştırmış, Malwarebytes ile taratabilirsiniz son koruma olarak (eğer korunmak istiyorsanız sisteminizde aktif bir şekilde kalabilir.)

Geri
Yukarı