Google Chrome 'da Videolar ve Oyunlar Fena Kasıyor!

S.T.R.A.N.G.R.

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar derdim çok fena. Aşağıdaki özelliklere sahip bir laptop 'um var. Google Chrome kullanıyorum.
Facebook'ta Dragon City oyununu oynamak istiyorum ama çok feci kasıyor. En ufak bir zevk almıyorum resmen donuk donuk oynanıyor oyun. Diğer bütün oyunlarda da aynı.
YouTube ve diğer video izleme sitelerinde videolarda da donma oluyor.
İnternette gezerken de kasmalar oluşuyor.
Ne yapacağımı bilmiyorum elim kolum bağlı. Bu bilgisayar ile FarCry 3, Crysis 2, Hitman Absolution gibi oyunları rahat oynadım.
Laptop 'un özellikleri şöyle:

Samsung NP355V5C S0CTR Notebook
AMD A4-4300M APU with HD7420g
4,00 Gb RAM
AMD Radeon HD7670m
Windows 8 x64

Değiştirilebilir grafikler özelliğini kurcaladım, her iki ekran kartını da denedim Chrome üzerinde. Bir fark olmadı.
Java, Shockwave Player ve Flash Player 'ı silip en güncel haline sıfırdan kurdum.
Google Chrome 'u silip tekrar kurdum.
[Not: Bu sorun Internet Explorer'da da var malesef.]
Isı değerleri normal, soğutucu da var zaten.
Catalyst Sürümü 13.1

Lütfen arkadaşlar şu soruna bir çözüm bulalım. Bundan daha kötü masaüstü bilgisayarım bundan daha iyi performans veriyor :(

Üç gün öncesi bende de her şey güzeldi niye oldu anlamadım internetim dehşet derecede yavaş ddnet işte bir bakarsın yağ gibi bir bakarsın tosbağa gibi.

Üç gün öncesi bende de her şey güzeldi niye oldu anlamadım internetim dehşet derecede yavaş ddnet işte bir bakarsın yağ gibi bir bakarsın tosbağa gibi.
Ama bende bu bilgisayarı aldığımdan bu yana durum böyle. İnsana sinir krizi geçirtiyor bazen. Dragon City, FarmVille gibi oyunlarda çok yakınlaştırınca öyle bir kasıyor ki gören de son ayarlarda BF3 oynuyorum zannedecek.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı